Antyperspirant w sztyfcie Old Spice Whitewather – Opinia

Old Spice sztyftAntyperspirant a zarazem dezodorant w szychcie – Old Spice Whitewather jest bardzo ciekawą pozycją z kosmetyków przeznaczonych dla mężczyzn.

Sztyft Old Spice jest bardzo wydajny, pojemnik o zawartości 60 mililitrów wystarcza na bardzo długi okres używania. Kostka sztyftu jest twarda przez co bardzo wydajna. Sztyft ma kolor niebieski a opakowanie pojemnika zawsze czerwony.

Sztyft wysuwa się przez zastosowanie pokrętła działającego na zasadzie śrubki. Jest to dobre rozwiązanie aby regulować ilość wystającego sztyftu. Sam antyperspirant ma bardzo przyjemny zapach. Zapach jest dość intensywny ale nie zbyt silny aby był wadą.

Sztyft antyperspirant Old Spice Whitewather jest bardzo skuteczny w działaniu. Po użyciu całkowicie zabezpiecza miejsce przed poceniem się oraz nieprzyjemnym zapachem. Skuteczna ochrona trwa do 24 godzin – jest to bardzo dobry okres ochrony. Warto wspomnieć że dawniej sztyft był zdecydowanie twardszy i starczał na dłużej, nowsze wersje mają bardziej miękką masę a tym samym zużywają się znacznie szybciej.

Cena Antyperspirantu w sztyfcie Old Spice Whitewather jest bardzo atrakcyjna, całość jest wydajna i starcza na długo, przez co zdecydowanie warto go wybrać. Polecamy Old Spice Whitewather. Zapraszamy do pozostałych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *