Bezpłatny program finansów domowych Ace Money Litle – Opinia

Program finansówAce Money Litle jest to program do zarządzania własnymi finansami osobistymi oraz budżetem domowym. Jak każdy program tego typu posiada w sobie rozbudowane opcje drzewa wydatków oraz generowania na podstawie wpływów i wydatków raportów i statystyk.

Warto wspomnieć że program jest jednym z niewielu w pełni darmowych które oferują bardzo rozbudowane możliwości zarządzania finansami.

Program w obsłudze jest bardzo intuicyjny i łatwy, jego opcje są czytelne i domyślne. Pogram jest napisany także w polskiej wersji językowej.

Co ciekawe oferuje on darmowo możliwości takie same jak inne płatne programy i nigdzie nie kryją się w nim żadne koszta. Program posiada częste aktualizacje oraz bardzo rozbudowane opcje i możliwości zarządzania finansami domowymi i osobistymi.

Ace Money Litle posiada automatyczne pobieranie aktualnych kursów walut, rozbudowane możliwości prowadzenie inwestycji, konta, przelewy i inne transakcje. W programie można wprowadzać każdy rodzaj transakcji gotówkowych wraz z ich opisem i datowaniem oraz przypisaniem do kategorii. Opcje raportów są bardzo dobrze skonstruowane – pokazują one wszystkie istotne informacje.

Statystyki pokazują zarówno formę tekstową jak i graficzną w postaci wykresów. Wszystkie raporty można dowolnie modelować według upodobań i potrzeb co jest wielką zaletą programu. Zdecydowanie z darmowych programów do zarządzania finansami domowymi oraz osobistymi najlepszy jest opisywany Ace Money Litle.

Polecamy wszystkim ten program. Zapraszamy do pozostałych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *