Ciasto Murzynek Dr. Oetker – Opinia

Ciasto murzynekCiasto Murzynek firmy Dr. Oetkera to ciekawy produkt warte spróbowania. Robi się je bardzo szybko z gotowego proszku do którego się dodaje kilka własnych składników.

Paczka ciasta jest w wadze 350 gram. Aby je wykonać trzeba od siebie dodać takie składniki jak 80 ml mleka, 100 gram margaryny oraz 3 jajka i zawartość opakowania murzynka.

Wszystko to należy rozrobić w misce a następnie wlać do formy. Całość piec na 180 stopniach w piekarniku przez około 50 minut.

Wykonanie tego ciasta jest bardzo proste i zajmuje mało czasu. Składniki opakowania także są bardzo przyzwoite, nie ma w nich środków budzących zastrzeżenia pod względem szkodliwości dla zdrowia. Jedynym nie określonym bliżej składnikiem są aromaty – nie określono jakie.

Paczka proszku wystarcza na przygotowanie jednej małej blaszki babkowej na ciasto. Po upieczeniu jest on ładnie wyrośnięty i wypieczony. Praktycznie zawsze to ciasto się udaje. Smak jest bardzo przyzwoity, czuć w nim sporą nutę słodyczy.

W środku ciasto powinno być zawsze pulchne i aromatyczne. Jest to bardzo prosty sposób na wykonanie dobrego murzynka w szybkim czasie. Dodatkowym atutem jest fakt, że nie trzeba mieć do tego żadnych umiejętności.

Ciasto murzynek Dr. Oetkera można określić jako udamy produkt warty polecenia oraz sprawdzenia. Naszym zdaniem jest to smaczne ciasto o dobrym składzie i dodatkowo bardzo łatwe i szybkie w przygotowaniu. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Jak przydatny jest artykuł?

Średnia ocen 0 / 5. Ilość ocen: 0

Ten temat jeszcze nie ma oceny.

Dziękujemy, że uznałeś artykuł za przydatny.

Zobacz nasze media społecznościowe!

Przykro nam, że artykuł nie był dla Ciebie przydatny!

Postaramy się go poprawić w ciągu 7 dni.

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten artykuł?

Jeden komentarz

  1. Fizart pisze:

    Te ciasta z paczek niby bardzo proste do zrobienia i smaczne. Ale znacznie mniej zdrowe niż całość gdy przygotujemy samodzielnie. Lepiej zawsze poszukać przepisu i samemu dobrać w dobrej jakości składniki.

    To się opłaci bardziej, niż korzystanie z gotowych rozwiązań.mirzynek bez wątpienia jedno z lepszych ciast. Jest bardzo proste do zrobienia samodzielnie od podstaw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rodzaj subskrypcji: