Ciekawostki i fakty o Kobietach

Fakty i ciekawski kobietKobiety są wyjątkowe, dlatego dotyczy ich wiele różnych ciekawostek oraz niesamowitych faktów. Bez wątpienia można powiedzieć, że każda jest inna pod wieloma względami ale większość spośród nich łączną podobne cechy i zachowania.

Warto więc przybliżyć kilka największych ciekawostek dotyczących właśnie płci pięknej.

1. Według naukowców kobieta teoretycznie wypowiada około 7 tysięcy słów dziennie, to o 5 tysięcy więcej niż średnia facetów, inni mówią że Kobieta średnio wymawia około 20 000 słów dziennie, podczas gdy facet jedynie do 7000 tysięcy.

2. Kobiety mają trochę więcej stawów w dłoniach niż mężczyźni – powinny być lepsze więc w pracach manualnych.

3. Panie faktycznie mrugają dwa razy częściej niż mężczyźni – może to kokieteryjne znaki.

4. Kobieta znacznie prędzej zaufa komuś, kto przytuli ją choćby na 15 sekund.

5. Według badaczy spędzają one przed lusterkiem 120 godzin rocznie, to o kilkanaście razy więcej niż facet.

6. Kobiety chciałyby, żeby mężczyźni czytali w ich myślach i robili to, czego sobie zażyczą – z reguły nie pojmują braku ich zrozumienia i przewidywania potrzeb jakie wymyśliły.

7. Kobiety nie drapią się po głowie, kiedy się zastanawiają – nie chcą zdradzić, że czegoś nie wiedzą i psuć sobie fryzury.

8. Kobiety z reguły są bardziej zaradne od facetów – znacznie szybciej odnajdują się w nowych sytuacjach gdzie konieczne jest działanie, nie mylić z prowadzeniem auta.

9. Gdy kobieta ziewa, niemal zawsze zakrywa usta otwartą dłonią, nigdy pięścią co czynią często faceci.

10. Spędzają one około 5 razy więcej czasu na zastanawianiu się co ubrać niż mężczyzna – choć inne źródła podają że nawet 10x.

11. Pierwszy raz święto kobiet obchodzono 28 lutego 1909 roku w USA.

12. Prawie dwa razy więcej kobiet niż mężczyzn kończy studia – ale nie jest to przejaw większej inteligencji czy parcia na naukę.

13. 40% kobiet uważa,że pośladki to ich ulubiona część męskiego ciała – choć często słychać także podziwianie torsu.

14. Przeciętnie kobieta spędza ok. 8 lat w ciągu swojego życia na chodzeniu po sklepach.

15. Podobno 92% kobiet całuje z zamkniętymi oczami – warto to sprawdzić.

16. 80% kobiet pyta o rzeczy, na które zna już odpowiedź. Dlatego też mężczyźni powinni od razu przyznawać się do wszystkiego lub udawać amnestie.

17. 19 z 20 kobiet najbogatszych kobiet na świecie zawdzięcza swój majątek swoim mężom lub swoim ojcom. Co więcej wśród naukowców wyższego stopnia dominują tylko niemal sami mężczyźni tak samo prawie sami faceci mają prawa patentowe.

18. Podobno przeciętny czas trzymania przez kobietę czegoś w tajemnicy to 47 godzin i 15 minut.

19. Panie uśmiechają się w ciągu dnia średnio 62 razy podczas gdy mężczyźni tylko 8 – jest to tylko skala porównawcza.

20. Niewiasta teoretycznie nigdy nie ściąga koszulki ciągnąc ją za kołnierzyk.

21. Kobieta zawołana na ulicy najczęściej odwróci tylko głowę. Mężczyźni zaś, z powodu mniej giętkiej szyi, odwracają się cały.

22. Podczas stosunku kobiety myślą często nad tym, czy ładnie wyglądają – warto więc je zapewniać że tak.

23. Jeśli poprosi się mężczyznę o pokazanie dłoni, to wyciągnie je wewnętrzną stroną do góry. Kobieta teoretycznie pokaże zewnętrzną stronę, by zaprezentować też manicure i biżuterię.

24. Panie nie lubią mieć wolnych rąk, dlatego zawsze zabierają ze sobą torebkę. Często trzymają też w dłoniach książkę albo kwiatek.

25. Płeć piękna najpierw założy bluzkę, a dopiero potem spodnie. W tym rękawiczki założy jeszcze przed wyjściem na ulicę.

26. Aż 40% kobiet rozważa zostawienie chłopaka, gdy jej znajomi go nie lubią – warto więc na początku znajomości być jednak lubianym.

27. Badania wykazują, że Panie interesują się mężczyznami, którzy część garderoby mają w kolorze niebieskim – szczególnie chodzi o górne okrycie ciała.

28. W świecie randek online najczęściej boją się one, że spotkają morderce. Mężczyźni boją się jedynie, że będzie to ktoś puszysty lub inny facet.

29. Panie są bardzo pamiętliwe. Potrafią wrócić do spraw, które rozegrały się nawet kilka miesięcy wcześniej a nawet lat. W czasie kłótni używają średnio 5 argumentów.

30. Ponad 48 proc. kobiet udaje orgazmy – może to znak aby Panowie starali się znacznie bardziej.

31. Serce ich szybciej bije od męskiego.

32. Kobieta widzi więcej kolorów od faceta i znacznie więcej ich odcieni a nawet często trochę inaczej same barwy.

33. Przygotujcie się że zawsze będę zadawać pytania, które nie mają właściwej odpowiedzi, starając się złapać faceta w pułapkę poczucia winy – zadają czyli pytania jakie są ślepe bez dobrej odpowiedzi.
34. Nasze bohaterki żyją sporo dłużej niż mężczyźni – dlatego jest ich ostatecznie więcej – ale gównie w wieku babcinym.

To wszystko. Jak widać jest to duży zbiór zadziwiających faktów o paniach, zapraszamy do kolejnych tematów w serwisie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.