Co oczekuje kobieta w związku od faceta

Oczekiwania kobietPytanie można powiedzieć stawiane od wieków „czego chce kobieta”. Otóż aby to wiedzieć wystarczyło po prostu jej zapytać, bez wymyślania samemu tego czego ona oczekuje od nas facetów. Każda kobieta jest inna i prezentuje sobą zupełnie inną osobę, ale prawie każda pragnie tego samego w związku.

To czego oczekuje kobieta od drugiej połowy jest tak naprawdę oczywiste, dziewczyny są bardziej nastawione na uczucia niż powierzchowność więc ciężko nieraz będzie im to dać czego potrzebują ale przecież chodzi o to aby się stawać coraz lepszym, dla nich a szczególnie tej naszej jedynej.

Co kobieta potrzebuje w związkach – można by było zacząć od tego oczywistego czyli miłości. Miłość nie znaczy tylko słowa „kocham cię” ale także dawania dowodów miłości czyli nie upominków ale dawania siebie na równi z braniem od niej, uczyć i troski oraz starań.

Każda kobieta potrzebuje ciepła to znaczy okazywania jej wyraźnego uczucia nie materialnego ale jednak namacalnego które się czuje. W związkach bardzo ważna jest szczerość i troska o drugą osobę, pamięć o niej.

Dla kobiet bardzo ważne jest zaufanie, to znaczy że muszą się czuć obdarzone otwartością. Pamiętajmy jednak że szczerość to coś innego niż odpowiedź na pytanie naszej kobiety „Kochanie jak wyglądam w tym zielonej sukience?” na co my kiepsko – szczerość odnosić ma się do uczuć, a zaufanie do jej osoby, gdy się jest pewnym tego że jest ona tym kogo pokochaliśmy.

Bardzo ważne jest uściskanie jej choć raz dziennie i powiedzenie miłego słowa – ale ma być to szczere i takie jak naprawdę myślimy a nie wymuszone teksty. Pamiętajmy że kobiety wcale nie oczekują w poważnych związkach pieniędzy, facetów typu macho, naszej muskularnej postury lecz nas samych – czyli aby nasze myśli faktycznie były z nimi.

Najważniejsze to nasze zaangażowanie i bycie prawdziwym a nie kombinatorem, kobieta jest i powinna być dla nas najważniejsza w codziennych trudach – a więc nie należy jej traktować jako dodatku, w końcu ona buduje z tobą a ty z nią wspólne jutro i przyszłość.

Musisz od siebie dawać tyle jej ile byś chciał od niej dostawać, nie chodzi tutaj o nic materialnego ale o całokształt uczuć, relacji, troski oraz starań. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *