Co pociąga i lubią kobiety

Kobiety lubiąKobiety i to co je przyciąga jest tematem wielu debat. Samo określenie to na co lecą kobiety jest niedobre gdyż kobiety to nie jest zbiorowy umysł. Każda kobieta woli coś innego i nie ma co do tego jakiś konkretnych schematów.

Jednakże da się odpowiedzieć na pytanie co przyciąga każdą kobietę lub prawie wszystkie. Zazwyczaj jest to, to samo co przyciąga mężczyzn ale w innym przysłowiowym papierku. Przyciąganie kobiet można określić na dwóch poziomach a mianowicie rzeczowym i wizualnym, dokładniej o tym poniżej.

Co przyciąga kobiety w mężczyznach – każda kobieta zwraca uwagę na wygląd faceta, zanim się jeszcze nawiąże kontakt słowny mężczyzna już jest oceniony niewerbalnie po gestach, ruchach, ubiorze i wyglądzie całościowym. Kobiety lubią zadbanych mężczyzn, tutaj nie musi stać za tym jakaś wielka elegancja i szykowność. Po prostu trzeba mieć dopasowane ubranie, schludne i przede wszystkim czyste.

Zachowanie faceta także ma znaczenie, powinien on być kulturalny ale i trochę wygadany. Powinien więcej słuchać kobiety niż samemu gadać o sobie. Często kobiety zwracają uwagę na sposób poruszania się – powinien on stąpać lekko i sprężyście niż topornie rozpychając się ramionami.

Facet powinien być zdecydowany i to do niego należy podejmowanie trudnych decyzji, choć po drobnej konsultacji z kobietą. Większość kobiet szuka normalnego faceta o normalnej budowie ciała i wyglądzie osobistym. Facet nie może być za miękki ale nie powinien też zgrywać twardziela – kobieta szuka prawdziwości w mężczyznach czyli tego aby oni byli przy niej tym kim są naprawdę.

Na co lecą kobiety z rzeczy – ten punkt jest już bardziej przyziemny i nie odnosi się generalnie do wszystkich kobiet. Na samym początku zawsze są pieniądze. Pieniądze są takim elementem nie samym z siebie który może mocno przyciągać kobiety lecz czymś na drodze do celu przyciągania.

Celem tym można nazwać możliwość bezpiecznego finansowo i wygodnego życia. Każdy człowiek chce być bogaty więc spora grupka osób, bo nie tyldo kobiet, woli żyć bez miłości a w bogactwie.

Często i dość sporo kobiet lepiej paczy na facetów mających spory zasób portfela jak i fajne auto. Przykładem tego może być fakt że znani aktorzy mają wiele żon a milionerzy po 60 maja często młode 20 letnie żony.

Tutaj w ilu przypadkach istnieje prawdziwa miłość to musicie oszacować sami. Kobiety lubią otrzymywać prezenty, najprościej i najbardziej subtelnie kwiaty. Każda kobieta czeka na pierścionek zaręczynowy i na dzień jego otrzymania. Są kobiety które bardzo pragną mieć własne mieszkanie.

Należy jednak pamiętać że przypis do kobiet nie może być stosowany do każdej jednej. Są to schematy których nie da się całościowo nałożyć nawet na połowę populacji kobiet. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Jeden komentarz

  1. NaSka pisze:

    W zasadzie jest to umocowane psychiką ewolucji. Władza, pieniądze – dla nich oznaczają bezpieczeństwo. A więc podświadomie ktoś z kasą lub władzą, a najlepiej obydwoma – będzie punktowany bardziej dodatnio. Oczywiście także bardzo zwracają uwagę na wzrost, sylwetkę, a nawet ubrania. Kobiecy wzrok jest jak czytnik wartości, aby oszacować wartość delikwenta i ocenić go zgodnie z jej cennikiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *