Co to jest Poligamia

Poligamia co toPoligamia jest to stan w którym dana osoba będąca w związku partnerskim nie tylko zdradza tą drugą osobę ale ciągle szuka nowych doznań z coraz to nowszą osobą. Osoby poligamiczne nigdy nie tworzą stałych normalnych związków gdyż ciągle szukają czegoś nowego i zawsze dotyczy to seksu.

Poligamia dotyczy zarówno mężczyzn jak i kobiet. Jak rozróżnić czy dana osoba jet poligamiczna: polega to na tym że dana osoba posiadała już wiele związków lub po prostu wielu partnerów intymnych, lub posiada ich obecnie wielu na raz.

Normalna osoba zazwyczaj może przejść przez około pięć związków partnerskich oraz tyle samo intymnych, i to gdy już naprawdę ma pecha w tej dziedzinie. Poligamista jest taką osobą że nigdy nieduchowa wierności w związku gdyż pokusa czyli pociąg do czegoś innego jest zbyt duży. Osoba taka zazwyczaj niejednokrotnie próbuje wchodzić w związki które niestety kończą się ich rozpadem z powodu zdrad.

Poligamia jest to pewien stan psychiczny którego nie można nazwać chorobą, osoby które są jej podległe bardzo często starają się unormować swoje bujne życie lecz nie mogą przezwyciężyć własnych potrzeb seksualnych, oraz zapalają się do ciągle nowej innej osoby.

Jeżeli dowiadujemy się że osoba przechodziła przez naprawdę wiele związków należy być ostrożnym w kontaktach a szczególnie angażowaniu się z tą osobą w uczucia.

Poligamia jest to stan który czasami się kończy i osoba ta się ustatkuje, lecz kiedy to nastąpi nigdy nie ma pewności, czy to już ostatni związek i ostatnia partnerka lub partner czy jednak kolejne trofeum. Poligamia jest trudną sprawą gdyż osoba ta często czuje że niszczy sama siebie, ale co najgorsze niszczy także wiele osób z którymi wchodzi w kontakty o czym już myśli rzadziej.

Poligamią nie nazywamy osoby wolnej śpiącej coraz z nowymi partnerami, aby coś było poligamią muszą powstawać zaczątki związku które są niszczone przez ciągłe skoki w bok. Pamiętajmy że osoba z przeżytymi wieloma związkami jest podejrzana dlaczego się one rozpadły, więc zachowajmy ostrożność w kontaktach z takimi osobami oraz rezerwę do okazywania uczuć. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *