Co zrobić aby usta były większe i wydatniejsze

Usta wyraźniejszeHow to make your Lips Bigger – czyli co zrobić aby usta były większe z wyglądu i znacznie bardziej wydatne. Aby usta były mocniej zarysowane i bardziej wypukłe a tym samym mocniej widoczne – można wykonać kilka prostych czynności.

Na początku warto potrzeć je specjalną szczoteczką sylikonową, aby było w nich większe ukrwienie – jeśli tego typu zabiegi robimy często i regularnie staną się one na stałe znacznie bardziej wydatne.

Innym bardzo popularnym sposobem jest kupienie specjalnej pomady jaka wpłynie na ich znacznie mocniejsze uwypuklenie – jednakże tutaj zawsze trzeba sprawdzać skład kosmetyku, aby było on neutralny lub pozytywny dla zdrowia bez dodatków niechcianej chemii.

Jeszcze innym pomysłem jest zrobienie na ustach makijażu, jaki uwypukli usta w taki sposób aby optycznie wydawały się znacznie większe. Makijaż można wykonywać także na różne sposoby w zależności od wybranej techniki – może być to zarówno szerszy obrys koloru ust lub zastosowanie specjalnego cieniowania, jakie pogłębi usta. Także mocniejsze kolory je znacznie uwydatniają jak również bardziej błyszcząca powierzchnia, przykładowo szminki.

Innym nietypowym ale też stosowanym pomysłem na powiększenie sobie ust jest zastosowanie zassanie jakiegoś naczynia – działanie to jest bardzo podobne do tego jak działają bańki zdrowotne. Czyli wsysa się ustami w jakiś naczynie (mały słoiczek) a usta wtedy nachodzą mocniejszym ukrwieniem. Jednakże jest to pomysł bardzo doraźny i ma on krótkoterminowe działania – no chyba że wykonuje się go często.

Najlepsze efekty przynoszą jednak takie rozwiązania w jakich stosuje się wszystkie tego typu pomysły jednocześnie. Przynosi to długoterminowe rezultaty i mocny naturalny zarys. Można kupić specjalne zestawy do makijażu jakie dodatkowo poprawią wygląd.

Postaraliśmy się także wybrać kilka najciekawszych naszym zdaniem materiałów filmowych o tym jak powiększyć wizualnie i faktycznie swoje usta na bazie wcześniej wspomnianych metod.

Na pewno wszystkie one przyniosą pożądane rezultaty i każdy będzie zadowolony z efektów końcowych – to nic trudnego a znacznie może zmienić wizerunek a nawet być może dodać odwagi po przez lepsze samopoczucie.

Zapraszamy do zobaczenia przedstawionych materiałów oraz koniecznie do napisania samemu własnych pomysłów jak zrobić coś takiego. Także pochwalcie się, czy sposoby spełniają Wasze oczekiwania. Zachęcamy także do kolejnych tematów w serwisie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *