Czego pożądają mężczyźni

MężczyźniJak by powiedziała większa część kobiet każdy facet jest taki sam i myśli tylko o jednym i tym samym. My faceci jednak wiemy że jesteśmy bardzo wrażliwi i także po prawdzie zgodzimy się z kobietami, gdyż często zachowujemy się jak zwierzęta.

Jednak ten artykuł nie ma oceniać naszych czynów i pobudek ale wskazać co mocno nakręca facetów, budząc w nich te zwierzęce instynkty.

Faceci to osoby które bardzo mają mocno rozwiniętą wyobraźnię ale zazwyczaj erotyczną, mężczyzna w tej dziedzinie jest wzrokowcem więc do obudzenia w nim pożądania nie potrzeba zapachu, ani dotyku a wystarczy sam wygląd, i to co zobaczy aby się rozgrzał.

Facet więc reaguje na to co zobaczy z wzmocnieniem dodawanym przez wyobraźnię. Pożądanie jakie budzi się w każdym facecie nie należy mylić z miłością bo to dwie rożne sprawy. Ale przejdźmy do tego o czym ma być ten artykuł.

Pożądanie u faceta budzi w głównej mierze cała kobieta a nakręcają je często konkretne elementy jej ciała czy często także jej ubioru. Faceci bardzo łatwo się nakręcają widząc ładną dziewczynę w krótkiej spódniczce czy też opiętych spodniach i bluzkach.

Nie jest to zdrowa relacja gdyż nie zwraca się uwagi na osobę tylko na wygląd – ale takie mogą być tylko pierwsze wrażenia. Każdemu facetowi podoba się na przykład spódniczka powyżej kolan jak i ładnie opięte ubrania pokazujące ciało kobiety. Tutaj działa ich wyobraźnia co się kryje pod takim ubraniem.

Niektórzy faceci mocno reagują na kolor ubrania. Jedni lubią kolory białe czy czarne inni coś zupełnie innego. Często facetów nakręca kobieta wyglądająca na łatwą czyli innymi słowami puszczalską – wtedy oni nigdy nie mają zamiaru budować z nią związku ani nie traktują jej poważnie, zawsze myślą o tej jednej chwili i zbawieniu się z tą dziewczyną ale nigdy o czymś poważniejszym.

Często także zwracają uwagę co do ubioru na wysokie kozaczki, kolczyki czy tatuaże. W przypadku tatuaży chodzi im nie o obojętnie gdzie umiejscowione – tutaj liczy się miejsce u kobiety nad tyłkiem. Czasami tym co nakręca jest założenie nogi na nogę kobiety lub poza ciała z którą może sobie facet ułożyć scenariusz erotyczny.

Materiał ten jest schematyczny a więc nie odnosi się do wszystkich mężczyzn i nie należy feministycznie podchodzić do jego treści. Większość facetów nigdy nie zdradzi swojej kobiety z inną, pomimo tego że to jednak faceci zdradzają częściej niż kobiety.

Drogie panie albo pora ubierać się mniej wyzywająco albo liczyć się z tym, że można okazać się tylko zabawką w rozbudzonym zwierzęciu które żyje w facecie. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *