Czy kochać się jak w filmach dla dorosłych

Jak w filmach mołośćWiele osób myśli że sceny widziane w filmach dla dorosłych są realną sceną łóżkową normalnej przeciętnej pary. Filmy tego typu są jednak fikcją budowaną pod publikę męską i ich wyobrażeń.

Zastosowanie takich czynności jak w filmach jest rzeczą praktycznie nie wykonalną w normalnym związku damsko – męskim.

Przyczyną takiego stanu rzeczy jest po prostu fakt, że na filmach tego typu nie ma żadnych relacji między kobietą a facetem, jest to scena odgrywana z scenariuszu nie mająca podstaw normalnego i stałego istnienia w związku. Takie obrazy mogą się faktycznie wydarzać w życiu intymnym ale nie mogą być to schematy i cykle.

W filmach dla dorosłych prezentuje się na nierealnych założeniach, którymi są spełnianie zachcianek faceta i zaspakajanie tylko jego potrzeb. Wystarczy zobaczyć że widnieje w każdym filmie tego typu jedna reguła, a głosi ona że gdy facet zostaje zaspokojony to scena się kończy i wszyscy są szczęśliwi.

Taka filmowa scena i kochanie się, jak w filmach dla dorosłych nie ma żadnych podstaw do istnienia w prawdziwym życiu. Kobieta tak samo jak facet chce nie tylko przyjemności ale i dostawania tyle ile daje i na odwrót.

Same pozycje miłosne jakie są wykonywane w filmach nie są tematem tabu w związkach, ale należy się zapoznać z tym co partnerka lubi, pisząc partnerka jest rzeczą oczywistą że facet lubi wszystko co jest związane z miłością. Należy wiedzieć że większość kobiet nigdy się nie zdecyduje na takie wyczyny jak w filmach dla dorosłych z kilku powodów, jest to po pierwsze dla większości z nich uwłaczające, po drugie dla sporej części nieprzyjemne a wręcz bywa i kłopotliwe.

Kobieta oczekuje od faceta aby on się interesował jej ciałem i traktował je jak skarb, którym faktycznie powinno być w prawdziwych związkach. Przed stosunkiem jeśli się tego nie wie, należy zawsze się upewnić co lubi partnerka a czego sobie nie życzy.

W miłości obowiązują reguły, których nie należy nigdy przekraczać, zawsze pytamy lub obserwujemy reakcję kobiety czy to co robimy się jej podoba, czy już może odbiega to od tego czego ona oczekuje.

Na zakończenie w miłości jest jak w grze drużynowej, nie można iść na pałę bo się wszystko straci. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *