Czy maty masujące – wibracyjne działają korzystnie na zdrowie

Witam, chciałbym się zapytać jak sądzicie. Czy maty masujące te jakie są wibracyjne lub z tymi kulami faktycznie działają. W opisach tych urządzeń zawsze wszystko jest pięknie opisane, jakie to zdrowe i przydatne.

Ale czy faktycznie według Was to ma jakieś pozytywne skutki częstego korzystania. Zastanawiam się nad zakupem takiego urządzenia ale rozpiętość cenowa jednak widzę jest ogromna – więc czy cena oznacza, że coś będzie działało znacznie lepiej.

Witaj, testowałem tylko medix a korzystałem z kilku i wibracyjnych j i shiatsu (te kule masujące). Kule masujące są bardziej intensywne ale punktowo natomiast wibracyjne działają na całe ciało – szczególnie jak są na tyle duże, że pokryją powierzchnię ciała.

Cena z doświadczenia wiem że gra pośrednią rolę jeśli produkty są znanych marek względem jakości. Ceną bym się nie sugerował tak jak i marką ale jakością wykonania i możliwościami.

Czy mają działanie zdrowotne, maty masujące wibracyjne na pewno nie tylko rozluźniają ciało ale też rozruszają wnętrze przez co stymulują poprawne krążenie żył. Także mają pozytywny wpływ na wagę ciała i trawienie jak i właśnie pracę układu krążenia. Natomiast leży się tam de facto na silnikach elektrycznych wibracyjnych i jakie może mieć działanie to urządzenie elektryczne co do pola elektro tego nie wiem.

Ja mam matę wibracyjną i jestem z niej zadowolony – 12 silników z rożnymi programami działania. Shiatsu natomiast dla mnie była za bardzo punktowa mimo, że moja kobieta bardzo je lubiła.
– Dziękuję za odpowiedź. Postaram się poszukać jakiejś co będzie miała dobre opisy i opinie. Spróbuję te wibracyjne jak działają.

Ja też mam mate do masażu w domu. Jestem bardzo zadowolona z jej działania. Sprawdza się super jak ma się zmęczone mięśnie. Pomaga mi bardzo na nogi bo mam pracę stojącą. Warto wypróbować samemu.
– Przed zakupem maty do akupresury warto zapoznać się dokładnie z ich rodzajami i ceną. Koszt podstawowej maty to kilkadziesiąt złotych, markowej od 100zł w górę. Polecam zwrócić uwagę na promocje w sklepach, można sporo zaoszczędzić.

– Mi lekarz odradził korzystanie z mat oraz z łóżek masujących i foteli bo zabiegu. Aby nic się nie naruszało. Także dobrze nagraliście film o tym, aby ich nie używać gdy ma się stany zapalne. To zwiększyć może jeszcze wtedy problem. Szczególnie reumatyzm jak ktoś ma barkowy to jest to bardzo niewskazane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *