Czy warto kupić Android Smart Note

Podróbka samsungaSamsung to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek telefonów komórkowych oraz smartfonów. Swój duży sukces firma zawdzięcza temu, że produkuje bardzo dużo modeli telefonów oraz od wielu lat znajduje się na rynku sprzętu tego typu.

Samsung wydał już kilka modeli kultowych telefonów i wśród nich jest także Galaxy Note. Jak to w biznesie bywa jeśli coś osiągnie sukces często powstają tego podróbki lub naśladownictwa.

Tak samo telefon smartfon Samsung Galaxy Note posiada swoje niemal że idealne w wyglądzie podróbki – wytarzane przez nie wiadomo dokładnie kogo z opisem Android Smart Note, produkowane w dużych ilościach.

Podrobione telefony tego typu bardzo łatwo jest kupić za dużo mniejsze pieniądze niż sam oryginał samsunga. O wiele niższa cena skłania bardzo wiele osób do nabycia tego telefonu, ponieważ on w zasadzie na pierwszy rzut oka niczym się nie różni od oryginału.

Warto dokładnie się przyjrzeć tym dwóm modelom o niemal identycznym wyglądzie oraz niemal takim samym opisie producenckim, aby stwierdzić czy warto kupić taniej podróbkę a może jednak bardziej się ich wystrzegać na rzecz flagowego oryginału. Jedyną różnicą jaka jest widoczna podczas wizualnych oględzin jest brak napisu Samsung na jego froncie.

Zestaw podróbki Samsunga Galaxy Note składa się z pudełka na telefon, dwóch baterii o pojemności aż 3800 mAh wyprodukowane przez firmę Android. Ładowarka i słuchawki także są w zestawie. W zestawie jest dodatkowo długopis z rysikiem oraz kabel łączący. Także znajduje się tam instrukcja obsługi.

Wewnątrz urządzenia są już widoczne różnice – inne rozmieszczenie slotów kart oraz wielkość głośnika urządzenia. Telefon ma w sobie antenę do odbierania radia lub telewizji – rysikiem jest długopis. To dość spora różnica między oryginalnym sprzętem tego typu. Interfejs urządzenia także jest odrobinę inny w wersji podrobionej.

Jakość ekranu jest w nieoryginalnym urządzeniu gorsza tak samo jakość matrycy i zagęszczenie pikseli. Nazwa podróbki Android Smart Note to niemal identyczne z wyglądu urządzanie do Samsunga Galaxy Note ale o jednak gorszych parametrach wyposażenia środka. Także jeśli będzie problem z urządzeniem ciężko będzie starać się o uznanie gwarancji. Dlatego przy jego wyborze warto być bardzo ostrożnym.

Jeśli ktoś miał do czynienia z tym telefonem to warto napisać co sami o nim sądzicie. Zapraszamy do kolejnych tematów w serwisie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *