Czy warto uprawić miłość francuską

MiłośćCzy uprawiać miłość francuską jest to częstym pytaniem. Odpowiedź jest prosta ale i złożona. Oczywiście dobrze gdy się uprawia miłość francuską, gdyż jest to także odmiana stosunku – oralna gdyż z stosowaniem ust, języka i pocałunków.

Czy uprawiać miłość francuską – ogólna odpowiedź jest wyżej, teraz rozwinięcie tematu. Miłość francuska jest także rodzajem stosunku. Stosunek uprawiany w ten sposób nie jest w niczym gorszy od innych stylów.

Można nawet powiedzieć że dzięki miłości francuskiej partnerzy mogą się do siebie znacznie bardziej zbliżyć. Stosunek tego typu jest bardzo silnym bodźcem i doznaniem zarówno dla kobiety jak i mężczyzny.

To jak będzie wyglądał stosunek wpływa na to czy przyniesie on spełnienie kochanką, czy też będzie to tylko gra wstępna. Stosunek francuski  jest szeroko stosowany i nie jest niczym złym. Jak w każdym rodzaju także w tym trzeba poznać swojego partnera aby wiedzieć to co naprawdę on/ona potrzebuje i lubi. Jest to tradycyjne docieranie się i poznawanie własnych gustów oraz upodobań.

Stosunek jakim jest miłość francuska będzie bardzo dobrym rozwiązaniem, zarówno do gry wstępnej jak i jest to dobre zakończenie. Miłość francuska to przecież pieszczoty, które mogą doprowadzić do rozpalenia tej drugiej osoby, a nawet z powiedzeniem do jej szczytowania.

Miłości francuskiej trzeba się uczyć uważnie, obserwując tą drugą osobę jak odbiera ona dane pieszczoty.

Jest to dobre rozwiązanie i jak najbardziej jest to świetne dopełnienie więzi fizycznej w związku. Miłość francuska można stosować zawsze, często nawet przynosi on lepsze rezultaty niż podejścia tradycyjne. Zapraszamy do pozostałych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *