Czym i jak pobierać filmy z CDA i YouTube

Darmowe filmyJeśli ktoś szuka najprostszych i najlepszych rozwiązań do pobierania filmów z CDA oraz YouTube to jest na to niezawodny prosty sposób. Wystarczy w przeglądarce Chrome lub Firefox wyszukać taki dodatki jak Download Flash lub Download Video lub dowolne z tym odpowiednikiem.

Dodatki te instaluje się w przeglądarce i są oficjalne, to znaczy do pobrania na oficjalnych stronach dodatków do tych przeglądarek internetowych.

Dlaczego lepiej pobrać film niż oglądać go online – bo oglądając go i tak zapisuje się w buforze na dysku a gdy jest na dysku to można go odpalać w dowolnym programie na przykład VLC. Dodatkowo łatwiej jest ten z dysku przewijać czy pauzować z wyłączaniem komputera niż taki online.

To istotne także dla osób jakie mają ograniczony transfer internetu. Bywa że online film trzeba przeładować czy oglądać reklamy – a ten pobrany na dysk jest już czysty.

Ilość transferu czy miejsca pobranego jest dokładnie taka sama jak tego oglądanego online z pominięciem zbędnych reklam.

Pobranie filmów z CDA czy YouTube zawsze najlepiej wykonać za pomocą tych dodatków do przeglądarek – bo mają wznawianie i prawidłowo nazywają pliki a także nie ma problemów potem z ich działaniem.

4 komentarze

 1. Matri pisze:

  Ja tam oglądam zawsze online, ale powód tego jest prosty. Mam nieograniczony transfer internetu bo jest na kablu. Natomiast znajdę Tobie inny powód dlaczego warto pobierać – filmy dodane nie są wiecznie. Ktoś doda dzisiaj to jutro może go już nie być. Jak pobierzesz to nikt co go już nie wyrwie z komputera jak z internetu gdzie może zniknąć w każdej chwili.

  1. Anonymouse pisze:

   Jak coś trafi do Internetu, to już ni zniknie

 2. Anna pisze:

  Ciekawa jestem gdzie można znaleźć jakieś dla dzieci bajki czy rozwojowe materiały. Bo takie także warto pobierać aby mieć w jednym miejscu. Na tym CDA jest ich bardzo mało a na Youtube są z reguły w niskiej jakości obrazu. Choć sigma i Po tam akurat jest dość dobry.

 3. Graf30 pisze:

  Ja akurat mam dodatki do pobierania i mimo wszystko czasami tylko korzystam. Jak coś wiem że nie dam rady zobaczyć na raz to warto pobrać. Ale jak ma się oglądać za jednym machem to nie trzeba tego pobierać i tracić czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *