Darmowe i bezpłatne filmy w internecie

Darmowe filmyW internecie darmowe i bezpłatne filmy są częstym hasłem, ale nie zawsze oznacza to o czym się myśli. Napiszemy czym tak naprawdę są darmowe filmy, na jakich zasadach to działa oraz gdzie szukać bezpłatnych filmów do oglądania.

Bezpłatne filmy – bezpłatne filmy faktycznie można oglądać w internecie na niektórych stronach internetowych. Mowa w tym artykule o filmach zwykłych a nie erotycznych, o czym będzie osobny artykuł. Najwięcej filmów online wrzuconych jest w takich serwisach jak YouTube gdzie są one podzielone na części składowe. O ile komuś nie przeszkadza oglądanie filmów podzielonych na kawałki to dobre rozwiązanie.

Istnieją także strony internetowe z filmami online na przykład CDA. Strony te działają na zasadzie takiej że można oglądać dane filmy przez jakiś czas a potem transfer się odnawia po określonym czasie – zazwyczaj można oglądać kino przez pół godziny a potem odczekać kilka godzin. Alternatywą jest posiadanie konta płatnego które nie ma limitów czasu oglądania na sesję.

Darmowe filmy to także często wykorzystywane strony skąd się pobiera dane gatunki filmów. Jest to oczywiście darmowe ale i pirackie. Takie rzeczy znajdują się na stronach typu warez, zazwyczaj są to fora z linkami do pobrania filmów lub kodami do programów p2m itp. Jest to jednak naginanie przepisów o prawach autorskich. Mimo wszystko jest to najczęstsza forma stosowana przez internautów.

Jeszcze inne rozwiązanie to prowadzenie wymiany na firmy. Filmy są darmowe o ile się na nie ktoś wymienia. Takich osób można szukać na lokalnych stronach i forach, na pewno ktoś się znajdzie w większej społeczności chętny na wymiany. Darmowe filmy w wymianie to oczywiście oryginalne płyty dvd lub cd.

W sieci jest coraz więcej stron z darmowymi filmami więc znalezienie czegoś takiego nie będzie problemem. O tym skąd pobrać darmowe filmy warto poczytać więcej. Zapraszamy do kolejnych artykułów.

Jeden komentarz

  1. Drowczak33 pisze:

    Najbardziej teraz dostępne są na CDA, a jak nie to na forach gdzie już nie do końca są one może i legalne ale za to dostępne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *