Darmowe i bezpłatne gry na komputer

Bezpłatne gry PCW internecie jest bardzo wiele miejsc gdzie można pobierać bezpłatne gry i programy. Bezpłatne gry jednak nie zawsze oznaczają czegoś zupełnie darmowego.

Krzykliwe hasła takie jak temat tego artykułu wcale nie muszą głosić prawdy, warto przeczytać ten artykuł aby zdawać sobie z tego sprawę że tak naprawdę bardzo mało rzeczy jest faktycznie darmowych.

Darmowe czyli bezpłatne gry – zacznijmy od tego że większość stron internetowych oferujących darmowe gry, oferuje gry w formie demo czyli ucięte skrawki tych gier udostępniane w celach informacyjnych lub zachęcających do pełnej wersji programu.

Gry w formie demo są złe z kilku powodów, nie tylko dlatego że gra nie jest pełna. Gry darmowe czyli dema tak naprawdę pozostawiają w systemie po zainstalowaniu pliki których nie da się usunąć bez formatowania dysku.

Ma to na celu zabezpieczenie producenta gier że ktoś nie będzie ponownie grał tylko w demo bo nie będzie one działało po jakimś określonym czasie.

Dema są więc albo tylko niepełną grą, albo czymś co dodatkowo działa jakiś określony czas i blokuje działanie programu przez zostawienie wpisów w systemie komputera.

Kolejna sprawa to darmowe gry często oznaczają tylko puste hasła, poza samymi demami gdy udostępniane są albo w okrojonych wersjach lub po prostu bardzo stare i słabo lub wcale nie działające na nowszych systemach.

Bezpłatne gry to często tylko puste hasła jakich znajdziemy tysiące w internecie. To samo dotyczy gier online które znowu przy dojściu do jakiegoś dalekiego poziomu często robią tak, że należy wykupić możliwość grania dalej.

Warto unikać wszelkich gier z internetu i tych niby okazji. Najrozsądniej jest kupić grę w sklepie lub znaczeni taniej na aukcjach gdzie osoby które już przeszły daną grę sprzedają ja bardzo tanio. To jest najlepsza droga, gdyż nie ma czegoś takiego jak gry za darmo w internecie z pólek sklepowych. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *