Dekoder plików wideo FFDShow Kodek – Opinia

Kodek plikówDekoder plików wideo – Kodek – FFD Show. Jest to program o mocnej rozbudowie, który zawiera w sobie niezbędne kodeki do oglądania filmów na komputerze.

Kodek ten cieszy się największą popularnością w sieci z kilku powodów. Dzięki niemu można oglądać dowolny format filmów (bez rmvb) o dowolnym kodowaniu. Program jest prawdziwym kombajnem – to znaczy że ilość jego opcji jest bardzo duża.

W programie mamy do ustawienia setki różnych opcji, obrazu, dźwięku, napisów i wszystkiego co może dotyczyć odtwarzania filmów na komputerze. Program jest zbudowany przejrzyście i solidnie. Ffdshow ma bardzo częste uaktualnienia, co jest jego dodatkowym plusem, dzięki temu program zawsze ma aktualne bazy do odtwarzania filmów.

Opinia: Posiadanie na komputerze kodeków do oglądania filmów jest niezbędne, warto zainteresować się własnie tym kodekiem gdyż jest naprawdę dobry. Kodek dekoder do plików wideo Ffd show jest przez nas polecany.

Program jest darmowy, szybki i bezawaryjny – minusy brak odtwarzania w pakiecie plików rmvb. Zapraszamy do kolejnych testów i opinii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *