Dlaczego faceci zdradzają kobiety

Zdrada kobietyBywają mężczyźni którzy zdradzają swoje kobiety. Jest to tak naprawdę zarówno pewien typ facetów lub tacy którym czegoś brak w związku, w jakim się obecnie znajdują.

Dlaczego mężczyźni zdradzają – zarówno kobiety jak i faceci potrzebują w związku wielu czynników aby czuć się szczęśliwym. Są to zazwyczaj takie potrzeby jak odczuwanie miłości czy choćby zainteresowania sobą tej drugiej osoby.

Faceci mogą zdradzać swoje kobiety zarówno przez to że nie czują się kochani jak i przez inne czynniki. Przykładem częstego powodu może być choćby to że czują się oni mało doceniani w związku.

Dla mężczyzny liczy się bardzo to by byli docenieni przez kobietę, oraz aby czuli się na pozycji która jest podziwiana. Aby to co robią było uznawane za potrzebne i dobre. Faceci lubią być zapewniani o swojej sile i tym że w ich ramionach czuje się bezpiecznie.

Także faceci mogą zdradzać dlatego że nie okazuje się im zainteresowania ani uczuć. Uczucia i ich okazywanie przez kobietę dla faceta są bardzo ważne.

Aby mężczyzna był szczęśliwy musi czuć się kimś ważnym, kimś z którego zdaniem się liczy. Sama kobieta także nie może być bez zdania, bo to by zaprzeczało faktycznie jego mądrości. Kobieta też musi mieć swoje zdanie i swoje prywatne zainteresowania a nie być wciąż posłuszną jego woli – czasami coś co jest na przekór facetowi też go pobudza.

Mężczyźni zdradzają także z innych powodów. Powodami tymi może być czasami po prostu to że mają taki charakter. Ten co lubi ciągłe zmiany i nie lubi się wiązać zawsze będzie szukał czegoś nowego. Także faceci dla których miłość jest tylko słowem a najważniejsza jest zabawa raczej mało kiedy wydorośleją z takiego stanu.

Faceci zdradzają gdy siebie stawiają na pierwszym miejscu niż tą drugą osobę, lub nawet tej drugiej osoby nie stawiają na równi ze sobą.

O tym dlaczego tak się dzieje że faceci zdradzają i jak to poznać warto poczytać więcej. Zapraszamy do pozostałych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *