Dlaczego warto kupić Office 2019?

Pakiet office 20019Pakiet Microsoft Office – czyli usługa, która daje dostęp do programów biurowych Microsoft, takich jak Word, Excel, Outlook czy PowerPoint – nie jest niczym nowym. Po raz pierwszy na platformę macOS został wydany w 1989 roku, a na Windowsa – w 1992.

Ostatnią aktualizacją pakietu była ta z 5 października 2021, kiedy na rynek wprowadzono Microsoft Office 2021. Czy w obliczu ostatniej aktualizacji opłaca się jeszcze sięgać pod jej poprzednika z 2019 roku? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w poniższym artykule!

Programy komputerowe Office 2019 i 2021 – czym się różnią?

Przede wszystkim należy odpowiedzieć na pytanie, czym w ogóle różnią się między sobą wersje Office 2021 i Office 2019. Licencja dożywotnia zarówno do pierwszego, jak i drugiego będzie dobrym wyborem, a o wyższości konkretnego rozwiązania decydują de facto… szczegóły.

Obie wersje działają na tych samych językach. Można skorzystać z języka polskiego, angielskiego, niemieckiego, włoskiego i wielu, wielu innych. Oba pakiety oferują też pracę na tych samych formatach plików i są zgodne z tymi samymi systemami operacyjnymi. Najważniejsza różnica polega zatem na tym, że Office 2021 oferuje programy MS Teams oraz OneNote, których nie znajdziemy w wersji 2019.

Programy komputerowe dostępne w Office 2019 to: Word, Excel, Outlook, PowerPoint, Access, Publisher i Skype for Business.

Office 2019 – klucz aktywacyjny. Dlaczego warto wybrać starszy pakiet?

Dlaczego warto wybrać pakiet Office 2019? Przede wszystkim dlatego, że jest po prostu tańszy niż jego następca. Jeżeli na co dzień lub w pracy nie potrzebujesz dostępu do aplikacji Teams i OneNote, po prostu nie ma sensu płacić wyższej kwoty. Co prawda w wersji z 2021 roku wprowadzono również pewne nowe funkcjonalności do programów takich jak Excel czy PowerPoint i odświeżono wygląd pakietu, niemniej trudno powiedzieć, by były to udogodnienia warte często niemałych pieniędzy.

Jeżeli w pracy wykorzystujesz tylko Word, Excel czy PowerPoint, oprogramowania komputerowe z pakietu Office 2019 jak najbardziej Ci wystarczą. Nowy pakiet będzie z kolei dobrym wyborem, jeśli potrzebujesz Teams lub OneNote, lub interesuje Cię dodatkowy rok wsparcia (pakiet 2021 ma wsparcie do 2026 roku, a 2019 – rok krócej).

Chcesz kupić Office 2019? Licencja dożywotnia w sklepie z oprogramowaniami Teamnet-Software.pl

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię Office 2021 czy Office 2019, klucz aktywacyjny od pakietu możesz kupić w sklepie Teamnet-Software.pl. Jest to uznany sklep z oprogramowaniami, który – choć został założony dopiero w 2017 roku – już teraz jest jedną z najprężniej rozwijających się firm z branży IT. W ofercie sklepu z oprogramowaniami Teamnet-Software.pl można znaleźć różnego rodzaju oprogramowania komputerowe Microsoft – zarówno Office 2019 i 2021, jak i usługę Office 365.

Wszystkie dostępne do zakupu licencje i klucze aktywacyjne możesz znaleźć na stronie https://teamnet-software.pl/kategoria/office-2019-klucze/. Firma znana jest ze swojej wiedzy i doświadczenia, dlatego jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące konkretnych pakietów, skontaktuj się ze sklepem mailowo lub telefonicznie.

Jak przydatny jest artykuł?

Średnia ocen 0 / 5. Ilość ocen: 0

Ten temat jeszcze nie ma oceny.

Dziękujemy, że uznałeś artykuł za przydatny.

Zobacz nasze media społecznościowe!

Przykro nam, że artykuł nie był dla Ciebie przydatny!

Postaramy się go poprawić w ciągu 7 dni.

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten artykuł?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rodzaj subskrypcji: