Długopis Toma Superfine 059 – Opinia

DługopisyDługopis – Toma Superfine  059. Jest to długopis produkcji polskiej. Obudowa i nakrywka wykonane z plastiku. Na obudowie znajdują się gwiazdki.

Długopis Toma superfine 059 jest jednorazówką którą można rozkręcić. W środku długopisu znajduje się wkład tradycyjny rurkowy. Długopis pisze cienko bez przerywania i zacinania się. Bardzo ważna cecha to że wkład długopisu nie zasycha – nie trzeba ich rozpisywać.

Długopis zostawia ślad szerokości 0,5 mm. Jest to szwajcarska technologa długopisów. Wkład starcza jak pisze producent na około 4000 metrów linii ciągłej.

Długopisy Toma Superfine 059 są dostępne w czertach kolorach: Czarny, niebieski, zielony i czerwony. Długopis jest w średniej cenie jak na jednorazówkę. Obudowa jest o szczupłej sylwetce – prawdopodobnie dla niektórych osób niewygodna do pisania.

Długopis jest średniej jakości ale o dobrych parametrach, nie rozlewa się i nie zasycha. Polecamy ten produkt jeśli ma się zamiar pisać jednorazówką. Podoba nam się to że stawia on cienkie linie. Zapraszamy do pozostałych tematów, testów i opinii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *