Domowe sposoby na łupież – Jak pozbyć się łupieżu

Sposoby na łupież w domuŁupież dotyka coraz więcej osób. Można się go pozbyć zarówno metodami farmaceutycznymi jak i domowymi w naturalny sposób. Najlepszym rozwiązaniem z domowych metod jest zawsze zastosowanie skrzypu polnego. Są na to także i inne metody, na przykład kora dębu lub brzozy. Więcej o takich metodach na łupież w tym filmie.

2 komentarze

  1. Sarmacka pisze:

    Mi bardzo pomogły pukania pokrzywą. Zwykła pokrzywa jaką się kupuje w sklepie zielarskim a nie w markecie z torebek. Robi się napar z niej tak samo jak do picia ale jak ostygnie i jest tylko ciepły płuczemy w nim włosy i skórę głowy. Już po kilku płukankach znikał łupież na głowie. Nawet nie widziałem że to takie skuteczne zanim nie spróbowałam. Sama natura wie jak leczyć.

  2. ZoWz pisze:

    Chmiel praktycznie rośnie jako chwast na obrzeżach miast. Super sprawa zebrać latem jego szyszki i wysuszyć. Potem zrobić z niego płukankę na głowę i będzie po problemie z łupieżem. Skrzypy też są bardzo dobrym rozwiązaniem. Wielu osobą też pomaga rumianek. Natura ma rozwiązania na niemal wszystkie problemy. Tylko firmy robiące leki trują ludzi aby wiecznie sprzedawać coś innego i napędzać sobie klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *