Duża proca z podpórką i stabilizatorem – Opinia

Proca z stabilizatoremDuża proca z podpórką – stabilizatorem. Testowana obecna proca o dużych rozmiarach wyjątkowo nie będzie miała podanego producenta ani nazwy modelu. Identycznych proc jest bardzo wiele produkowanych przez różnych producentów, wszystkie są identyczne w wykonaniu oraz parametrach a różni je tylko cena.

Proca jak widać posiada stabilizator strzału – jest to oparcie na przedramię.

Stalinizacja podpórką na przedramię jest bardzo dobrym rozwiązaniem, jest to bardzo wygodna Proca wykonana z naciągu bardzo elastycznego i odpornego (ten sam materiał co na sztuczne żyły i do pobierania krwi jako opaska). Łyżka na pocisk z naturalnej skóry także bardzo odporna o dobrych parametrach.

Proca posiada uchwyt z tworzywa, jest on bardzo wygodny. Widełki procy oraz podpórka wykonana z stali. Cała konstrukcja jest stabilna, strzał z procy ma zasięg około 50 metrów. Celność procy jest dość dobra. Produkt trwały, więc nie powinno być z nim większych problemów.

Ceny tego typu proc kształtują się bardzo różnie, jest to zależne nie od rodzaju lecz od miejsca gdzie jest sprzedawana. Przed zakupem warto więc się zorientować gdzie można ją nabyć najtaniej – nie polecamy sklepów z militariami gdyż tam są bardzo drogie.

Procę oceniamy bardzo dobrze, zdecydowanie jest to jedną z lepszych jakie są dostępne do kupienia. Warto się zainteresować akurat tym modelem, co prawda nie jest on kieszonkowy bo o dość sporych gabarytach ale za to najbardziej funkcjonalny. Zapraszamy do pozostałych opinii i testów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.