Ekskluzywne pióra wieczne i przybory piśmiennicze

Pióra wieczneMarkowe pióro wieczne to pomysł na niepowtarzalny prezent dla każdego. Szeroka gama kolorystyczna oraz różnorodność modeli usatysfakcjonuje najbardziej wymagających klientów.

Pióro z dedykacją Powodzenia będzie miłym akcentem przed ważnym egzaminem i ułatwi zdobycie kilku dodatkowych punktów na teście. Zobacz, jakie akcesoria i przybory piśmiennicze są teraz na czasie.

Twoje Pióro to sklep, który zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości, ekskluzywnych akcesoriów i narzędzi piśmienniczych. Wśród przyborów znajdziesz modele najlepszych marek z wyższej półki i pióra wieczne w przystępnej cenie do pisania odręcznego. Warto przyjrzeć się z bliska wybranym propozycjom.

Pióra wieczne stworzone w kolebce kaligrafii
Marki takie jak Parker, Pelikan i Waterman są doskonale znane i cenione od lat przez zwolenników pisania ręcznie notatek, listów, czy pamiętników. To elita producentów z Europy. Na uwagę zasługują również japońskie pióra wieczne, które zdobywają coraz więcej zwolenników w Polsce. Luksusowe przybory piśmiennicze ze znakiem Made in Japan, takie jak Pilot, czy Platinum mają szczególne znaczenie – powstały w kraju, który jest kolebką sztuki kaligrafowania.

Marka Platinum została założona w Okayamie w 1919 roku i od początku swojej działalności jest liderem innowacji. Jednym z bardziej luksusowych modeli piór wiecznych, dostępnych w sklepie Twoje Pióro jest model Platinum Century #3776 Chartres Blue CR.

Innowacyjna japońska marka Platinum
Japońskie pióra Platinum są perfekcyjnie wykonane i niezwykle trwałe – z pewnością zasługują na miano „wieczne”. Brand jest wynalazcą i jako pierwszy wprowadził na rynek światowy naboje do piór. Inni producenci szybko podchwycili ten rewolucyjny pomysł. Patentem, który został równie szybko rozpowszechniony, jest unikalny system Slip & Seal, dzięki któremu nieużywane pióro nie wysycha nawet do 18. miesięcy!

Wspomniane wcześniej pióro wieczne Chartres Blue posiada korpus i skuwkę z żywicy w kolorze szafirowym. Materiał jest na wpół przezroczysty, a jego kolor to inspiracja pięknymi witrażami gotyckiej katedry w Chartres we Francji. Wykończenia w postaci obręczy i klipsa rodowane, natomiast skuwka jest klasycznie zakręcana.

Model przystosowany został do użytkowania na naboje lub atrament. W zestawie znajduje się nabój startowy Platinum. W dziale z akcesoriami piśmienniczymi sklepu Twoje Pióro można wybrać tłoczek umożliwiający użytkowanie atramentu z kałamarza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *