Fajne kanały na YouTube godne polecenia

Ciekawe kanały YouTubeNa serwisie YouTube istnieje bardzo wiele kanałów wartych uwagi.

Najbardziej godne polecenia są moim zdaniem te, jakie wnoszą coś pozytywnego a samo ich oglądanie daje jakiś rozwój oraz wiedzę czy także szerszy światopogląd na różne sprawy.

W tym materiale zebraliśmy najciekawsze kanały godne polecenia z różnych dziedzin tematycznych.

Video Temat – kanał na jakim można zobaczyć wiele testów bardzo różnych produktów oraz poznać nietypowe rozwiązania danych problemów. Także trochę publicystyki, gospodarki, polityki oraz poradników dla ludzi aktywnych. Kanał częściowo lifestyle choć z nastawieniem na stronę techniczną wszelkich zagadnień. Jak sama nazwa wskazuje – Video Temat to dany film na jakiś konkretny temat – jest to kanał wielotematyczny.

PodziemnaTV – to kanał filmowy, jaki dokładnie tłumaczy jak działa gospodarka oraz funkcjonowanie państwa. Dzięki niemu można się dowiedzieć znacznie więcej jakie zależności występują w polityce i gospodarce niż z samych mediów. Kanał obala obłudę oraz kłamstwa medialne na różne tematy – związane ściśle z polityką oraz gospodarką. Jest to obowiązkowa pozycja dla osób, jakie chcą rozumieć jak działa funkcjonowanie państwa i jakie to niesie za sobą następstwa.

Kosmiczne opowieści – materiały filmowe na temat pradawnych artefaktów, kosmosie oraz kosmitach. Kanał rozważa możliwości istnienia kosmitów dawniej na powierzchni ziemi oraz możliwości na ekspansje człowieka w kosmosie. Jest to bardzo dobrze przygotowana dawka materiałów o tajemniczych miejscach na ziemi, jak i temu co występuje lub może występować w kosmosie. Całość tworzona w oparciu o aktualną wiedzę i rozważania fizyczne.

Historia bez cenzury – kanał z dużym przymrożeniem oka na temat historii oraz postaci historycznych. Całość jest prowadzona jak nazwa wskazuje – bez cenzury i w sposób dosadnie wyrażający się na temat minionych spraw i person. Poznać tutaj można takie niuanse historii, jakich nie omawia się w szkołach z racji na właśnie fakt cenzurowania lub trochę innego zainteresowania oświaty – niż myśl przewodnia. Oparta mimo wszystko na przekazach historycznych. Kanał historyczno popularnonaukowy rozrywkowy to jego najprostsze określenie.

Alts trójmiasto (Table Tenis Experts) – kanał filmowy poświęcony tenisowi stołowemu. Można na nim znaleźć rozgrywki ligowe, trochę informacji na temat techniki gry oraz subiektywie testy sprzętów. Osoba interesująca się tenisem stołowym, znajdzie na nim wiele ciekawego materiału do analizy jak i podciągnięcia swoich umiejętności gry. Prowadzony jest przez wiele osób z jakich każda prezentuje inny styl gry.

Piękne umysły – materiały filmowe o osobach sukcesu i nie tylko. Wiele z osób jakie odniosły gigantyczne sukcesy miały podobne początki kariery. Zaobserwowali coś za granicą, co warto było wprowadzić do własnego kraju, patrzyli co sprawdza się tam aby wprowadzić to na rodzimy rynek i tak często powstawały oszałamiające kariery – choć nie zawsze. Kanał może nie jest do końca obiektywny ale i tak warto go przejrzeć.

Wyzwanie90dni / akademia biznesu – jest to kanał o rozwoju osobistym i samo doskonaleniu oraz tym, jak ewentualnie tworzyć sensowny biznes. Bardzo dużo materiału, jaki przyda się każdemu kto chce poprawić swoje życie oraz postrzeganie pewnych spraw. Jest to zdecydowanie jeden z najlepszych kanałów treningu personalnego, jaki ma największą bazę trafnych i wartościowych materiałów dostępnych do obejrzenia bez żadnych opłat.

Jasna strona – to kanał z materiałami na różne tematy, przygotowanymi w formie ciekawostek. Zagadnienia tematyczne są bardzo różne z praktycznie każdej dziedziny życia. Ładnie opracowane filmy oraz dużo ciekawych materiałów wartych uwagi.

Nauka to lubię – filmy z dziedziny nauki, głównie od strony fizyki ale przedstawianej w sposób popularno-naukowy oraz ciekawostki. Kanał powinien zainteresować zarówno młodszych widzów jak i osoby dorosłe. Bardzo dużo materiałów z ciekawymi doświadczeniami oraz pokazaniu jak działa fizyka w życiu codziennym.

Max tv (oraz MaxTVNews) – to kanały publicystyczne z komentarzami na temat wydarzeń jakie się dzieją na świecie i w Polsce. Omówienie tego jaki mają dane działania konsekwencja lub ogólnie co o nich sądzi prowadzący. Kanał ostatnio trochę odbiega od spraw krajowych.

Jeśli znacie jakieś inne kanały filmowe warte uwagi, to także podzielcie się nimi w komentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *