Firewall i monitor ruchu sieci Net Limiter – Opinia

Program kontrola sieciFirewall i monitor ruchu sieci – Net Limiter. Jest to program który bardzo dokładnie pokazuje nam cały ruch sieciowy komputera. Widać wszystkie procesy które generują ruch, adresy ip tych procesów oraz źródła.

Net Limiter śledzi wszystkie aplikacje, także zarówno ruch z sieci internet jak i lokalnej. Pokazane są transfery wychodzące oraz przychodzące – jest to także skuteczny firewall – czyli osłona kontroli ruchu na komputerze.

Net limiter jest także narzędziem analitycznym. W niem mamy pokazaną historię transferów dniową, miesięczną, roczną oraz całościową. Program potrafi skutecznie blokować nieporządne źródła ruchu sieciowego. Statystyki są pokazane w dowolnej jednostce transferu, MB, GB ,KB.

Net limiter pokazuje z rozbiciem na poszczególne elementy obecny ruch na komputerze z podaniem źródeł.  Jest to program płatny, który warto jednak mieć na komputerze – on wpływa na poprawę bezpieczeństwa systemu. Net limiter ma bardzo liczne opcje konfiguracyjne, co jest zaletą.

Plusy Firewalla  NetLimiter: Bardzo skuteczny, z wbudowanym firewallem, dokładne statystyki ruchu sieciowego, dużo opcji konfiguracyjnych. Minusem może być tylko jego cena.

Program jest bardzo skuteczny i dokładny. Polecamy go. Zapraszamy do pozostałych artykułów, testów i opinii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *