Baton Skrzat i Bambo można kupić w sklepach Społem

TOTEMAT FORUM TOTEMAT Baton Skrzat i Bambo można kupić w sklepach Społem

 • This topic has 2 odpowiedzi, 1 odpowiedź, and was last updated by Dad.
 • Autor
  Wpisy
 • Społems

  Cześć, chyba warto to napisać. Jak ktoś lubi (już myślę, że legendarne) batony SKRZAT (orzechowy) lub BAMBO (pomarańczowy posmak) to można je z tego co widzę kupić w sklepach społem.

  Ogólnie dawniej można je było kupić w różnych częściach kraju – teraz w wielu miejscach Szczecina, ale szczególnie w Społem są widoczne oraz wielu Żabkach w tym mieście.

  Baton jest z bardzo długą tradycją – choć nie wiem czy receptura jest taka sama jak dawniej i producent czy ten sam. Jak pamiętam z dzieciństwa kiedyś był chyba bardziej czekoladowy i zbity ale i tak – cena 2 zł za 100 gram to dobra opcja. Wychodzi taniej niż inne popularne i ten cukier zgrzytający między zębami – lub coś takiego 🙂

  Jak ktoś szuka to już wiedzie gdzie je można znaleźć – a Wy lubcie te batony?

  Alia

  Baton BAMBO i SKRZAT były produkowane na początku przez PPC Gryf w zakładzie przy ul. Gościsława w Szczecinie. Produkt obecnie produkowany jest przez firmę NORD, ale została tylko nazwa i wygląd bloku z grubsza podobny, w smaku zaś wióry, nie to co kiedyś.

  Dad

  Już nie pamiętam jak dawniej smakowały ale wiem jak teraz smakuje Bambo oraz Skrzat, cukier strzela między zębami a nie fajna konsystencja. To taki lukier z cukrem ubity zamiast coś naprawdę wartego uwagi. Co dziwne cena ich jest tak wysoka że dziwna. Niedawno jeszcze 2 zł 100 gramowy baton a teraz już 2,6 nagle od nowego roku.

  W społem także tylko je widziałem do tej pory. Czasami kupuję mimo wszystko ale bardzo rzadko.

Odpowiedz na: Reply #8267 in Baton Skrzat i Bambo można kupić w sklepach Społem
Twoje dane: