Czy maty masujące – wibracyjne działają na zdrowie

TOTEMAT FORUM TOTEMAT Czy maty masujące – wibracyjne działają na zdrowie

 • This topic has 5 odpowiedzi, 1 odpowiedź, and was last updated by Swen Adam.
 • Autor
  Wpisy
 • Gaberiela

  Witam, chciałbym się zapytać jak sądzicie. Czy maty masujące te jakie są wibracyjne lub z tymi kulami faktycznie działają. W opisach tych urządzeń zawsze wszystko jest pięknie opisane, jakie to zdrowe i przydatne.

  Ale czy faktycznie według Was to ma jakieś pozytywne skutki częstego korzystania. Zastanawiam się nad zakupem takiego urządzenia ale rozpiętość cenowa jednak widzę jest ogromna – więc czy cena oznacza, że coś będzie działało znacznie lepiej.

  ToTemat

  Witaj, testowałem tylko medix a korzystałem z kilku i wibracyjnych j i shiatsu (te kule masujące). Kule masujące są bardziej intensywne ale punktowo natomiast wibracyjne działają na całe ciało – szczególnie jak są na tyle duże, że pokryją powierzchnię ciała.

  Cena z doświadczenia wiem że gra pośrednią rolę jeśli produkty są znanych marek względem jakości. Ceną bym się nie sugerował tak jak i marką ale jakością wykonania i możliwościami.

  Czy mają działanie zdrowotne, maty masujące wibracyjne na pewno nie tylko rozluźniają ciało ale też rozruszają wnętrze przez co stymulują poprawne krążenie żył. Także mają pozytywny wpływ na wagę ciała i trawienie jak i właśnie pracę układu krążenia. Natomiast leży się tam de facto na silnikach elektrycznych wibracyjnych i jakie może mieć działanie to urządzenie elektryczne co do pola elektro tego nie wiem.

  Ja mam matę wibracyjną i jestem z niej zadowolony – 12 silników z rożnymi programami działania. Shiatsu natomiast dla mnie była za bardzo punktowa mimo, że moja kobieta bardzo je lubiła.

  Gaberiela

  Dziękuję za odpowiedź. Postaram się poszukać jakiejś co będzie miała dobre opisy i opinie. Spróbuję te wibracyjne jak działają.

  Sabra23

  Ja też mam mate do masażu w domu. Jestem bardzo zadowolona z jej działania. Sprawdza się super jak ma się zmęczone mięśnie. Pomaga mi bardzo na nogi bo mam pracę stojącą. Warto wypróbować samemu.

  efizjo

  Przed zakupem maty do akupresury warto zapoznać się dokładnie z ich rodzajami i ceną. Koszt podstawowej maty to kilkadziesiąt złotych, markowej od 100zł w górę. Polecam zwrócić uwagę na promocje w sklepach, można sporo zaoszczędzić.

  Swen Adam

  Mi lekarz odradził korzystanie z mat oraz z łóżek masujących i foteli bo zabiegu. Aby nic się nie naruszało. Także dobrze nagraliście film o tym, aby ich nie używać gdy ma się stany zapalne. To zwiększyć może jeszcze wtedy problem. Szczególnie reumatyzm jak ktoś ma barkowy to jest to bardzo niewskazane.

Odpowiedz na: Czy maty masujące – wibracyjne działają na zdrowie
Twoje dane: