Deska 729 A-2

TOTEMAT FORUM TOTEMAT Deska 729 A-2

• This topic has 6 odpowiedzi, 1 odpowiedź, and was last updated by Kamil Stankowicz.
  • Autor
    Wpisy
  • Zielony

Czy ktoś orientuje się czym może być spowodowane brak dostępności deski 729 A-2 ponieważ na aliexpress jest dostępna jedynie w wersji z krótką rączką, a po przeczytaniu wielu recenzji chciałem się na nią zdecydować. Nigdzie nie doszukałem się jakby miał nastąpić koniec produkcji. Ewentualne drugie pytanie, jaki zamienni w przypadku braku dostępności wyżej wymienionej.

ToTemat.pl

Cześć, pewnie chwilowo nie mają towaru a deską samemu gram i jest bardzo dobra. Natomiast mam dla Ciebie dobrą wiadomość bo bardzo zbliżone parametry ma deska Friendship 729 Z-1 – jest trochę szybsza ale ma tak samo doskonałe czucie i jakość wykonania.

Sprawdziłem to o czym piszesz, faktycznie A2 jak by wyszły ale Z1 są dostępne. Cenowo wychodzą tak samo.

Maja tylko inny design rączki i trochę strukturę rdzenia blatu – przekładki drewna. Obydwie jednak są bardzo porównywalne.

Zielony

Dzięki wielkie za pomoc, jeszcze jedno pytanie w pytanie w takim razie. Jak okładziny zastosować, obecnie myślę o Palio ak47 blue, jednak nie jestem pewien czy jest to dobry wybór. Gram dość ofensywnie, ale także i rotacyjnie.

Zielony

Nie jestem bardzo zaawansowanym graczem, dlatego nie chciałbym bardzo szybkiej rakietki dlatego czy dałoby się to zrównoważyć okładzinami

ToTemat.pl

Palio AK 47 blue bardzo dobre, red mają dodatkowo napinacz okładzin więc są tensorowe. Może być też Sanwei T-88-1 o mega rotacji. Zobacz także Yinhe Jupiter – też są świetne i rotacyjne i szybkie a być może będą najtańsze.

Szybkość Ak47 i Jupiter na podiom natomiast rotacja T-88-1 na pierwszym miejscu a potem równo Jupiter i ak47. Znam także bardziej rotacyjne ale już znacznie wolniejsze czy znowu znacznie szybsze ale z mniejszą rotacją. W tych 3 modelach masz super uśrednienie duża szybkość i duża rotacja.

Osobiście bym zalecał wybór między Jupiter a AK47 blue lub red (cenowo są podobne).

Sabich

Mam deskę A2 i jest bardzo fajna. Mam też C1 i jest lżejsza i ma super czucie, ale do lżejszych okładzin bardziej się nadaje. Sama decha też jest bardzo lekka i tylko z drewna. Ma jednak pewną wadę, ma mniejszą rączkę przez co jest węższy chwyt.

Kamil Stankowicz

Z1 firmy 729 jest dobrze wyważona, szybka i dość sztywna. Jej zaleta to miększe budulce przez co dobrze rozprowadza drgania. Samemu miałem każdą z tych modeli i grało się dobrze. Lepsze w odczuciu niż balsy, którymi też czasami gram.

Odpowiedz na: Reply #9741 in Deska 729 A-2
Twoje dane: