Jaką długość ma kabel od nawigacji i kamery samochodowej

TOTEMAT FORUM TOTEMAT Jaką długość ma kabel od nawigacji i kamery samochodowej

 • This topic has 2 odpowiedzi, 2 odpowiedzi, and was last updated by Gość.
 • Autor
  Wpisy
 • Gość

  Jaką długość mają kable z zestawów nawigacji i kamer samochodowych, szukam takich informacji i nigdzie nie można nic zapleść na ten temat. Chciałbym w samochodzie zamontować takie urządzenie ale nie wiem czy uda mi się ukryć kabel aby nie był na wierzchu i tak mocno rzucający się w oczy.

  Czy jest to jakiś standard długości czy jakieś określone parametry kabli zasilających tych urządzeń?

  ToTemat

  Witaj, każdy producent a nawet dany model u jednego producenta może mieć zupełnie inna długość kabla. Z reguły są to przewody o długości około 2 metrów ale i zdarzają się mające 3,5 a nawet 3 metry. Tutaj nie ma co do tego jakiś określonych standardów.

  Problematyczne jest faktycznie to, że nie podają tych informacji na opakowaniu urządzenia. W razie potrzeby można jednak do kupić przejściówkę typu mini USB port – mini USB wtyk – i wtedy będzie to działało bez problemów. Takie rozwiązanie nawet będzie lepsze bo przecież bez sensu aby zawsze wisiał kabel do fajki auta, a tak by była tylko końcówka czekająca na wtyk.

  Gość

  Dzięki, nie pomyślałem o tym aby zrobić to na przejściówkę. To bardzo dobry pomysł, zobaczę czy znajdę coś takiego do kupienia. Super dziękuję za pomoc.

Odpowiedz na: Jaką długość ma kabel od nawigacji i kamery samochodowej
Twoje dane: