Kradzież Konta

TOTEMAT FORUM TOTEMAT Kradzież Konta

• This topic has 2 odpowiedzi, 1 odpowiedź, and was last updated by Matieusz Kmitke.
  • Autor
    Wpisy
  • Kamil

Witam wczoraj zostało mi skradzione konto discord. Dziś okazało się że konto youtube też zostało skradzione. E-maila póki co nie odzyskałem i nie wiem czy odzyskam. Doszło do tego kiedy chciałem pobrać grę z internetu, która okazała się wirusem. Czy mógłby ktoś pomóc odzyskać konto youtube? Z góry dziękuje.

Hello yesterday, my discord account was stolen. Today it turned out that your youtube account was also stolen. So far I have not recovered the e-mail and I do not know if I will. This happened when I wanted to download a game from the internet and it turned out to be a virus. Could someone help recover youtube account? Thank you in advance.

ToTemat

Zawsze staraj się posiadać weryfikacje 2 etapowe. Nigdy nie zapisuj haseł na komputerze w przeglądarkach. Raczej nie używaj programów do haseł. Dobrze je mieć wydrukowane a antywirusy jakieś comodo CIS, kaspersky z licznymi osłonami i piaskownicą oraz aktywną weryfikacją plików.

W przypadku odzyskania konta na YT czy ogólnie usługach google by trzeba było skontaktować się na forum pomocy google aby się zajęli tą sprawą. Niestety jest bardzo wiele diabłów na świecie i oni robią takie rzeczy. Dlatego o ile można warto się zabezpieczać. No i nigdy nie pobierać gier czy programów z źródeł niepewnych czy nie zabezpieczonych. Nawet jak się coś pobiera od razu w piaskownicę czy skan.

To tylko rady i nie zawsze się sprawdzą. Niestety wiele ludzi jest geniuszami komputerowymi i stoją po stronie zła, niszcząc żydzie innym ludziom. Szkoda, że swój talent wykorzystują do czynienia zła. Niestety sami już nie mamy wpływu na takie potępione dusze.

Matieusz Kmitke

Też miałem podobny problem u siebie. Zawsze trzeba stosować te dwuetapowe zabezpieczenie ale i czasami one może nie pomóc. Wtedy też pomogło mi google w rozwiązaniu sprawy. Pomocy szukałem na ich stronach a potem w centrum pomocy usług.

Odpowiedz na: Kradzież Konta
Twoje dane: