Najtańsza rakietka, złożona z nowych gum oraz deski. Cena 21zł :)

TOTEMAT FORUM TOTEMAT Najtańsza rakietka, złożona z nowych gum oraz deski. Cena 21zł :)

• This topic has 2 odpowiedzi, 1 odpowiedź, and was last updated by Kamil22.
  • Autor
    Wpisy
  • Szygi3l

Witam, złożyłem rakietke wzorując sie troche na kanale. Nawet szanowny p. Tomek nie uwierzył, że w cenie 20zł którą zapłaciłem za rakietke jest nie możliwe. Wstawiam screeny z ceną zakupu 😀 Korzystałem z rabatów na allie oraz shoppie

ToTemat

Nieźle, dla mnie taka oferta to mistrzostwo świata. Tylko pogratulować że dało rade się znaleźć tak tanio ten sprzęt. Ostatnio ja po pół roku wszedłem na Aliechińczyk i patrzę co tam miałem w koszyku zakupów. A tam szok – to co kosztowało 22 – teraz 49, co miałem dodane za 79 teraz około 129.

Strasznie podskoczyły tam ceny a chińczyk pięknie korzysta z naszej inflacji podnosząc ceny dla nas. Ta loki to miałem, coś mi tam pamiętam że nie grało z nią. Ale już nie wiem co to było bo za dużo miałem różnych okładzin o których nie nagrywałem filmów.

Neptun no noc. Będą przeciwnicy pewnie nieźle szczekać, że piłki nieprzewidywalne.

Kamil22

W tej cenie to warto brać choć zestaw taki wydaje się dość trudny. Tutaj czop długi bez podkładu a tutaj znowu dość wolna okładzina bez specjalnej rotacji. Taki zestaw nie dający aż takiej przewagi nad przeciwnikiem jak całkowite przeciwieństwa po dwóch stronach.

Odpowiedz na: Najtańsza rakietka, złożona z nowych gum oraz deski. Cena 21zł :)
Twoje dane: