Poczta Yahoo – najlepsza bezpłatna skrzynka i niespotykane możliwości

TOTEMAT FORUM TOTEMAT Poczta Yahoo – najlepsza bezpłatna skrzynka i niespotykane możliwości

 • This topic has 4 odpowiedzi, 2 odpowiedzi, and was last updated by Pakusińska33.
 • Autor
  Wpisy
 • ToTemat.pl

  Jeśli ktoś szuka bardzo dobrej skrzynki pocztowej, to zdecydowanie powinien zainteresować się skrzynką pocztową na Yahoo. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna i co więcej absolutnie czysta od wszelkiego spamu i niechcianych wiadomości.

  Na pocztę nigdy nie otrzymamy czegoś ze strony jej dostawcy, jak bywa przykładowo moim zdaniem na syfiastych onetach, wp itp. Gdzie skrzynki pocztowcze to jedno wielkie wysypisko śmieci z każdej strony, nawet od dostawcy tej usługi.

  Poczta na Yahoo to jednak coś więcej niż sama czysta skrzynka i nowoczesny wygląd. W zasadzie można by ją porównać do Gmaila – choć gogolowska skrzynia nie ma tak rozbudowanych przydatnych możliwości. Samemu używam dlatego dwóch skrzynek i Gmail i Yahoo.

  Co jest nietypowego w skrzynkach Yahoo a bardzo przydatnego:

  1. Możliwość tworzenia tak zwanych adresów mail tymczasowych (choć mogą być stałe). Na przykład tworzymy w obrębie jednej i tej samej skrzynki mail kontakt-1 / kontakt-2 – możemy do nazywać dowolnie. Pierwsza nazwa jaką obierzemy będzie stałą a to co po za myślnikiem można kształtować dowolnie. Można mieć bardzo wiele kont adresowych w tej jednej skrzynce. Szczególnie przydatne do rejestracji w niepewnych serwisach itp.

  2. Absolutny hit i nowość – możliwość wysyłania i odpowiadania na maile z nazwą i adresem dowolnej innej skrzynki pocztowej. Mamy przykładowo na yahoo adres kontakt@itd – możemy dodać możliwość odpowiedzi nawet z innego adresu email, jaki nie jest z usługi yahoo. Do tego zgłasza się adres mail z jakiego chcemy móc także pisać wiadomości i odpowiadać na nie – na adres jaki wprowadzimy idzie link aktywacyjny potwierdzający własność tego adresu. I to wszystko możemy z Yahoo odpowiadać adresem i danymi dowolnej innej skrzynki czy adresu pocztowego. To nie jest parowanie skrzynek, nie odbiera się z innego adresu maili – tylko odpowiada i wysyła z takim adresem jaki się potrzebuje w obrębie samej poczty yahoo.

  3. W jednej skrzynce pocztowej na jednym koncie możemy mieć dziesiątki różnych adresów pocztowych z jakich możemy odpowiadać i wysyłać maile. To szczególnie dobre gdy prowadzi się jakąś większą stronę czy biznes.

  Poczta w usłudze Yahoo  obecnie jest chyba jedną z najlepszych – tak samo mamy tam na potrzeby weryfikacje dwuetapowe, skórki motywów, skuteczne filtry antyspamowe czy własne foldery itp. Zdecydowanie warto wypróbować tą pocztę – jest chyba także jedna z najprostszych w obsłudze. Oczywiście cała jest w języku Polskim.

  Napiszcie jakie macie o niej zdanie

  Mail skrzynka Yahoo

  Kamil Bednarz

  Znam od dawna tą pocztę i korzystam od wielu lat. Potwierdzam zero spamu, choć może być baner z boku jakiejś reklamy na samej skrzynce choć jak go tam z blockiem nie widzę. najszybsza i chyba najbardziej elastyczna skrzynka pocztowa.

  Savir

  Miałem oneta miałem wp, miałem interie i wszystko to było o kant 4 liter. Potem poznałem gmaila i mam go do dziś. Ale jeszcze i tą także chętnie wypróbuje. Zawsze dobrze mieć dwa adresu. Opcja pisania jak z innej skrzynki wydaje się bardzo przydatna.

  Vox

  Pamiętam dawne yahoo jakie wyglądało jak z danych lat potem był portal wiadomości po Polsku a z czasem on zniknął i została po nich sama skrzynka w słudze. Bardzo sobie cenię takie rozwiązania jakie ona posiada. Szkoda że nie ma już portalu w PL bo tam go też przeglądałem co pisali.

  Pakusińska33

  Zachęciło mnie to do jej wypróbowania, obecnie moja wp jest tragiczna, otrzymuję bardzo wiele wiadomości z reklamami i mam już jej dość. Z chęcią sprawdzę co oferuje i jak sprawdza się ta o której piszecie. Dziękuję za podesłanie mi tego pomysłu.

Odpowiedz na: Poczta Yahoo – najlepsza bezpłatna skrzynka i niespotykane możliwości
Twoje dane: