Poczta Yahoo – najlepsza bezpłatna skrzynka i niespotykane możliwości

TOTEMAT FORUM TOTEMAT Poczta Yahoo – najlepsza bezpłatna skrzynka i niespotykane możliwości

 • This topic has 7 odpowiedzi, 2 odpowiedzi, and was last updated by kondzior1989@o2.pl.
 • Autor
  Wpisy
 • ToTemat

  Jeśli ktoś szuka bardzo dobrej skrzynki pocztowej, to zdecydowanie powinien zainteresować się skrzynką pocztową na Yahoo. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna i co więcej absolutnie czysta od wszelkiego spamu i niechcianych wiadomości.

  Na pocztę nigdy nie otrzymamy czegoś ze strony jej dostawcy, jak bywa przykładowo moim zdaniem na syfiastych onetach, wp itp. Gdzie skrzynki pocztowcze to jedno wielkie wysypisko śmieci z każdej strony, nawet od dostawcy tej usługi.

  Poczta na Yahoo to jednak coś więcej niż sama czysta skrzynka i nowoczesny wygląd. W zasadzie można by ją porównać do Gmaila – choć gogolowska skrzynia nie ma tak rozbudowanych przydatnych możliwości. Samemu używam dlatego dwóch skrzynek i Gmail i Yahoo.

  Co jest nietypowego w skrzynkach Yahoo a bardzo przydatnego:

  1. Możliwość tworzenia tak zwanych adresów mail tymczasowych (choć mogą być stałe). Na przykład tworzymy w obrębie jednej i tej samej skrzynki mail kontakt-1 / kontakt-2 – możemy do nazywać dowolnie. Pierwsza nazwa jaką obierzemy będzie stałą a to co po za myślnikiem można kształtować dowolnie. Można mieć bardzo wiele kont adresowych w tej jednej skrzynce. Szczególnie przydatne do rejestracji w niepewnych serwisach itp.

  2. Absolutny hit i nowość – możliwość wysyłania i odpowiadania na maile z nazwą i adresem dowolnej innej skrzynki pocztowej. Mamy przykładowo na yahoo adres kontakt@itd – możemy dodać możliwość odpowiedzi nawet z innego adresu email, jaki nie jest z usługi yahoo. Do tego zgłasza się adres mail z jakiego chcemy móc także pisać wiadomości i odpowiadać na nie – na adres jaki wprowadzimy idzie link aktywacyjny potwierdzający własność tego adresu. I to wszystko możemy z Yahoo odpowiadać adresem i danymi dowolnej innej skrzynki czy adresu pocztowego. To nie jest parowanie skrzynek, nie odbiera się z innego adresu maili – tylko odpowiada i wysyła z takim adresem jaki się potrzebuje w obrębie samej poczty yahoo.

  3. W jednej skrzynce pocztowej na jednym koncie możemy mieć dziesiątki różnych adresów pocztowych z jakich możemy odpowiadać i wysyłać maile. To szczególnie dobre gdy prowadzi się jakąś większą stronę czy biznes.

  Poczta w usłudze Yahoo  obecnie jest chyba jedną z najlepszych – tak samo mamy tam na potrzeby weryfikacje dwuetapowe, skórki motywów, skuteczne filtry antyspamowe czy własne foldery itp. Zdecydowanie warto wypróbować tą pocztę – jest chyba także jedna z najprostszych w obsłudze. Oczywiście cała jest w języku Polskim.

  Napiszcie jakie macie o niej zdanie

  Mail skrzynka Yahoo

  Kamil Bednarz

  Znam od dawna tą pocztę i korzystam od wielu lat. Potwierdzam zero spamu, choć może być baner z boku jakiejś reklamy na samej skrzynce choć jak go tam z blockiem nie widzę. najszybsza i chyba najbardziej elastyczna skrzynka pocztowa.

  Savir

  Miałem oneta miałem wp, miałem interie i wszystko to było o kant 4 liter. Potem poznałem gmaila i mam go do dziś. Ale jeszcze i tą także chętnie wypróbuje. Zawsze dobrze mieć dwa adresu. Opcja pisania jak z innej skrzynki wydaje się bardzo przydatna.

  Vox

  Pamiętam dawne yahoo jakie wyglądało jak z danych lat potem był portal wiadomości po Polsku a z czasem on zniknął i została po nich sama skrzynka w słudze. Bardzo sobie cenię takie rozwiązania jakie ona posiada. Szkoda że nie ma już portalu w PL bo tam go też przeglądałem co pisali.

  Pakusińska33

  Zachęciło mnie to do jej wypróbowania, obecnie moja wp jest tragiczna, otrzymuję bardzo wiele wiadomości z reklamami i mam już jej dość. Z chęcią sprawdzę co oferuje i jak sprawdza się ta o której piszecie. Dziękuję za podesłanie mi tego pomysłu.

  czastka

  Dlaczego moje emaile nie mogą być dostarczane na adres ania.warczak@yahoo.co.uk? Za każdym razem

  otrzymuję odpowiedź, że mnie przepraszają, ale mój email  nie może dotrzeć do adresata.

  Anna Cząstka

   

  Sylewska Anna

  Być może ten sam adres IP jaki wysyła jest na jakieś liście filtrującej. Trzeba wyłączyć w tej poczcie czasami zabezpieczenia przed spamem bo nie przepuszczają bywa wiadomości co uznają automatycznie za niepożądane. Też tak miałam, zmieniłam przez to pocztę na inną co ma mniejsze restrykcje.

  kondzior1989@o2.pl

  Intiicyjnosx Yahoo jest nuepewna, bardziej pod Amerykańsku rynek ;(

Odpowiedz na: Poczta Yahoo – najlepsza bezpłatna skrzynka i niespotykane możliwości
Twoje dane: