Prośba o test 7 days bake rolls

TOTEMAT FORUM TOTEMAT Prośba o test 7 days bake rolls

 • This topic has 4 odpowiedzi, 2 odpowiedzi, and was last updated by Gość.
 • Autor
  Wpisy
 • Gość

  Zgłaszam pomysł na ciekawy test produktów żywności. Mam nadzieję że nadal będą prowadzone na kanale bo byłem ich wiernym widzem. Fajnie jak byś sprawdził 7 days bake rolls. Bywa że sobie je kupuję i ciekawy jestem co kryje się w środku a może coś niefajnego.

  Szczególnie wybieram te o smaku pizzy, więc jak to możliwe super gdyby był ich test w przyszłości. Dziękuję jeszcze raz i czekam w razie czego na film lub artykuł.

  ToTemat.pl

  Witaj, dodaję do listy tego co ma być przetestowane. Jest trochę tych produktów do sprawdzenia. Ile kosztuje produkt o jakim piszesz i w jakich sklepach go można zastać (sieciówkach) abym wiedział gdzie go szukać.

  Gość

  Super, można go kupić w sumie wszędzie, biedronka, tesco, kaufland i inne sklepy. Cena w zależności od sklepu około 3,5 zł za paczkę. Niestety nie są tanie te chlebki ale mi smakują, tylko zastanawiam się co tam się je i czy warto to jeść.

  ToTemat.pl

  Ok, dziękuję za informację. Obserwuj kanał na pewno będzie to za jakiś czas. W tygodniu udaję się na zakupy to zobaczę czy go znajdę. To na pewno długo terminowe to może poleżeć nawet w domu i czekać na test.

  Z tego co widzę w internecie to waga 160 gram za wspomniane 3,5 zł – moim zdaniem jest dość słabą opcją.

  Przeczytałem skład na stronie o produktach (bo test samemu nie wiem kiedy zrobię) i muszę powiedzieć, że w składzie po za karmel amoniakalno-siarczynowy nie jest źle. Ale cena robi swoje.

  Gość

  WOW super dzięki za tak szybką odpowiedź i poruszenie tematu. Czekam na film lub artykuł o tym.

  Wiem że te Baken Rolls są dość drogie, ale od czasu do czasu sobie pozwalam na to do filmu czy czegoś takiego… muszę zacząć oszczędzać bo sporo kosztują takie przystawki. Jeszcze raz dzięki!

Odpowiedz na: Prośba o test 7 days bake rolls
Twoje dane: