Wynajęcie sali lub miejsca do gry w tenisa stołowego – centrum Szczecina

TOTEMAT FORUM TOTEMAT Wynajęcie sali lub miejsca do gry w tenisa stołowego – centrum Szczecina

 • This topic has 2 odpowiedzi, 1 odpowiedź, and was last updated by Tams.
 • Autor
  Wpisy
 • ToTemat.pl

  Witam, szukam sali sportowej lub dowolnego innego miejsca do wynajęcie do gry w tenisa stołowego. Było by świetnie gdyby było możliwie blisko centrum Szczecina. Sala może być szkolna, prywatna, może być to magazyn, jakiś budynek gospodarczy itp – byle dało się tam grać w znośnych warunkach w tenisa stołowego.

  Super jeśli miejsce by miało własne stoły do gry w tenisa stołowego. Jeśli nie ma to mogę wprowadzić tam własne. Miejsce może być na minimum jeden stół do gry.  Minimalne wymiary pomieszczenia 6×4 m przy 1 stole. Na dwa stoły może być przykładowo 6×8 m i tak dalej. Może być to w dowolnej konfiguracji czyli także 12×4 itp.

  Jeśli by była to dobra lokalizacja i cena to planowo by korzystało się z niego cyklicznie co tydzień lub kilka razy w tygodniu. Osób chętnych do stałej gry i treningów w tenisa stołowego w Szczecinie nie brakuje – brakuje tylko jakiegokolwiek do tego miejsca. 

  Jeśli ktoś ma takie miejsce zapraszam do kontaktu na facebook lub tutaj na kontakt strony.

   

  Dorota

  prosze podjechac lub zadzwonic na Jana Bosko 1 szkola salezjanska wynajmuja sale gimnastyczna maja stoly odbywaja sie czasami zawody

  Tams

  Można się zapytać w Zespół Szkół Sportowych im. Sportowców Ziemi Szczecińskiej ulica Małopolska 22 w Szczecinie. Mają tam mała salę do gry specjalnie w tenisa stołowego.

Odpowiedz na: Wynajęcie sali lub miejsca do gry w tenisa stołowego – centrum Szczecina
Twoje dane: