znanylekarz.pl – konsultacje on line

TOTEMAT FORUM TOTEMAT znanylekarz.pl – konsultacje on line

 • This topic is empty.
 • Autor
  Wpisy
 • Krzysztof

  znanylekarz.pl-Jordan Tomaszewski – fizjoterapeuta pokazał mi cwiczenia które z nim wykonałem on line i zaraz potem tej samej nocy straciłem czucie w lewej nodze i lekki niedowład lewej ręki oraz nie trzymałem moczu nocą. Następnego dnia zadzwonilem do niego i opisłem całą sytuację na co on przerażony zabronił mi więcej wykonywać tych .cwiczeń i obiecał skontaktować się z neuorologiem i oddzwonić do mnie wkrótce…co się do tej pory nie wydarzyło ….cóż za 70zł stałem się kaleką !!!!

   

  Aneta

  Zupełnie inny człowiek i fizjoterapeuta le sytuacja u mnie była podobna. Bolały mnie plecy, poszłam do pewnego pana i on mnie jeszcze przed tą kwarantanną ugniatał, rozciągał. Potem nie mogłam chodzić przez 2-3 miesiące, praktycznie byłam jak warzywo.

  Na szczęście potem przeszło i powoli stawałam na nogi ale wcale nie lepiej tylko chyba gorzej. Na fizjoterapie trzeba uważać można sobie zaszkodzić. Dobrze wtedy zrobić badanie i być może zaskarżyć o uszkodzenie czy pogorszenie zdrowia taką osobę, ja niestety tego nie zrobiłam a minęły już od takiej sytuacji całe lata.

  Henryk Budzierski

  Byłem dwa razy u kręgarza, ale inna osoba. Pierwsza wizyta czułem się po niej bardzo dobrze i jak by odnowiony. Tak jak by stawy zostały odblokowane i naprawdę czułem się jakoś bardzo sprawny.

  Potem po jakimś czasie około rok czy dwa lata poszedłem do innego. Bolało podczas ćwiczeń a potem jak się skończyło bolało jeszcze przez długi czas, jak przestało boleć nie było żadnej poprawy na lepsze.

  Widać są różni fachowcy, jedni może się znają inni nie. Ogólnie trzeba być bardzo ostrożnym z braniem się za korzystanie z usług tego typu.

Odpowiedz na: znanylekarz.pl – konsultacje on line
Twoje dane: