Game Pad do komputera E5 model sf 1101g – Opinia

E5 Pad do gryJoystick do Komputera Game Pad E5 model sf-1101g. Jest to tani produkt przeznaczony do gier komputerowych.

Pad ma 10 klawiszy funkcyjnych z czego 4 fire oraz 6 dodatkowych. Także posiada gwiazdkę sterującą, wychwytującą ruchy typu góra, dół i boki.

Pad e5 chodzi bez instalacji dodatkowych sterowników na komputerze – domyślny kontroler gier go sprawnie obsługuje.

Joystick do komputera Game Pad E5 jest lekkim padem funkcyjnym o łączu standardowym komputerowym. Jest to starszy typ bez popularnego łącza USB. Klawisze funkcyjne faktycznie wykorzystywane w grach to 4 fire oraz 2 czołowe typu start i selekt wraz z gwiazdką kierunkową.

Pozostałe klawisze są sprawne na kalibracji w komputerze ale nie wykorzystywane i nie do ustawienia bez odpowiednich sterowników.

Plusem tego Joystick do komputera jest jego cena, jest to tani produkt. Także to, że działa bez żadnych sterowników. Pat jest lekki i wygodnie się go trzyma w dłoni. Z słabych punktów można wymienić to, że jego kabel ma około 1,5 metra długości – jak do gier jest to trochę mało. Stary typ łącza a nie USB, wycierające się oznaczenia klawiszy, nie działa gdy wciśnie się kilka guzików jednocześnie – wybiera się zawsze jeden z funkcyjnych dominujący.

To przeszkadza w grach walki, gdzie stosuje się kombinacje klawiszy. Opinia: Jest to Joystick średniej jakości. Można go polecić do gier przygodowych oraz wyścigów oraz wszędzie tam gdzie nie trzeba stosować kombinacji z wielu klawiszy jednocześnie – ale tylko do starego typu komputerów. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *