Gdzie iść na randkę

RandkiRandka czyli spotkanie z osobą która nam się podoba powinna być przygotowana odpowiednio. Na randkach nie liczy się tylko samo przygotowanie wyglądu i atrakcji randki, również ma kolosalne znaczenie miejsce randki.

Na randkę wybieramy tylko takie miejsca które są przyjemne oraz w których kobieta będzie mogła się odprężyć. Jak widać wybór miejsca randki powinien należeć do inicjatywy mężczyzny a wiec cała odpowiedzialność za udane spotkanie należy głównie do niego.

Gdzie się wybrać na randkę – na sam początek trzeba poznać siebie i osobę która ma nam towarzyszyć. To znaczy gdzie my sami będziemy czuli się swobodnie i komfortowo oraz gdzie tak samo nasza osoba towarzysząca czyli co ona lubi. Randka powinna być niespodzianką, a więc nie miejscem znanym już z wyprzedzeniem dla obu osób na miesiąc wstecz.

Gdy chodzi o pierwsza randkę koniecznie się trzeba wybrać do miejsca gdzie jest dużo innych osób. Na takie pierwsze spotkania dobre są kawiarnie w centrum miasta, centra handlowe a raczej ich punkty gastronomiczne itp.  Pierwsza randka nie powinna być przesadnie romantyczna, na razie się poznajecie a nie zakochujecie. Więc na początku omijamy lokale z przyciemnionymi światłami i kadzidłami.

Najbardziej charakterystyczne miejsca do randek to: kina, teatry, kawiarnie, wspólne zakupy w centach handlowych, restauracje.  Nie mają one w sobie zbytniego wyrafinowania, mają one stworzyć tylko wrażenie lub po prostu miło spędzić czas bez chwili przerwy. Bardziej wyrafinowane miejsca to – muzea, opery (choć mało kto je lubi), koncerty z zadaszeniem, pikniki, spacery.

Do kompletnie fajnych organizacji można zaliczyć: spotkania przy zachodzie słońca, miejsce z koszykiem przekąsek na plaży, wesołe miasteczko, wspólny wyjazd na wycieczkę lub zorganizowanie czegoś specjalnie dla tej drugiej osoby.

Należy zdawać sobie sprawę że nie liczy się w tym zasobność naszego portfela. Nigdy na randkach nie należy pokazywać swojego bogactwa. Tym obrażacie albo siebie albo tą drugą osobę, w końcu albo ciebie stać tylko na kobietę dzięki temu że masz pieniądze, a inaczej na ciebie nie spojrzy.

Albo ją że leci tylko na pieniądze a inaczej na ciebie nie spojrzy – co sprowadza się i tak do jednego. Randki powinny być bardziej spontaniczne niż planowane z wielką starannością, powinny być taktowane jako element poznania tej drugiej osoby a nie moment na pokazanie siebie lepszego niż się czujemy na co dzień. Warto na ten temat przeczytać więcej. Zapraszamy do pozostałych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *