Gdzie wyrwać zęby ósemki na NFZ w Szczecinie

Gdzie wyrwać zęby ósemki na NFZ w Szczecinie, szukam miejsca gdzie będzie to możliwe dobrze wykonane i jak najbardziej mniej bólu. Ktoś może zna jakieś miejsce gdzie takie zabiegi wykonywane są bezpiecznie i bez bólu oraz dobrze?

– Osobiście polecam jedną placówkę i tylko jedną. W centrum Szczecina jest nowy impotent na ulicy Stoisława 3/2. Tam zawsze jak mam problemy z zębami idę. Jak wyrywałem tam 8 to nawet nic nie czułem, robią to bardzo delikatnie i z dobrą obsługą.

Na miejscu można zrobić fotki zęba pantomograficzne czy punktowe. Wyrywałem tam wszystkie ósemki i zawsze było bardzo dobrze oczywiście na NFZ. Jest to prywatna placówka jaka także wykonuje zdania na NFZ.

Co ciekawe tam tak samo traktują pacjentów prywatnych jak i tych z narodowego funduszu zdrowia. Nie ma to różnicy bo przecież za to też dostają pieniądze.

– Ja bym tylko przestrzegła wszystkich przed jedną dentystką a mianowicie Małgorzatą Łuszczyńską. U mnie jak robiła zęby to wszystkie były ponownie do poprawy, źle mocowane plomby, źle czyszczone. 3 plomby i wszystkie po 2-3 miesiącach do ponownej poprawy. Oczywiście już do nie poszyłem już do niej aby znowu nie zepsuła, ale przestrzegam przed tą osobą.

Ja byłam dwa razy u Marty Stupak w Biodent na ulicy Łukasińskiego i ogólnie jestem średnio zadowolona. To prywatna wizyta była, nie wiem czy na nfz jest także, ale mało dokładna osoba. Raczej robi dobre wrażenie w kontakcie an żywo ale nie jest bardzo dokładna w tym co robi w jamie ustnej. O impladencie słyszałam też dobre wiadomości ale nie korzystałam na razie.

– Można też iść do szpitala na Pomorzanach lub wojskowego i tam przecież jest bardzo dobra jakość obsługi. Szczególnie ten woskowy za jasnymi błoniami jest bardzo wysokiej jakości obsługa a przynajmniej ja na taką trafiłem podczas korzystania.

– Korzystałam z nowego impladentu, wyrwałam tam 2 zęby mądrości. Tylko od siebie polecam korzystanie z usług tam facetów, kobiety gorzej zajmują się pacjentami. Faceci naprawdę tam są delikatni i robią profesjonalną robotę.

Bardzo szybko i bez problemu usunęli bardzo problematyczne ósemki u mnie. Dostałam znieczulenie miejscowe i wyłuskali słabo wyrżniętego zęba, absolutnie bez bólu i paniki.

Tylko też to potwierdzam jak i słyszałem od innych osób, korzystać z usług facetów a raczej unikać kobiet bo co dziwne one podobno są mniej delikatne i bardziej olewają pacjenta. Faceci dobra robota!

– W zeszłym roku wyrywałam w przychodni szpitala wojskowego….więcej tam nie pójdę.

Jest tam kilku stomatologów, najpierw pani stomatolog (nie pamiętam nazwiska ) o mało co mi szczęki nie wyrwała, przez kolejne trzy dni byłam przedmiotem ataków i głupich kpin tylko dlatego, że śmiałam chodzić na darmowe opatrunki. Rzekomo ja byłam winna temu, że mnie boli, i próbowano mi wmówić też , że z pewnością mnie aż nie boli jak mówię.

Na czwarty dzień nie poszłam i piątego dnia wylądowałam w nocy w szpitalu na Uni Lubelskiej bo miałam tak potworny ból, że tabletki przeciwbólowe pomagały tylko na 40 min. Jest tam tylko urazowo-szczękowy, ale przepisano mi silny proszek przeciwbólowy. Opatrunki kontynuowałam w gabinecie stomatologicznym w Wielmedzie przy al. Wyzwolenia ,na NFZ, miło i profesjonalnie.

– Na Pomorzanach z bólem przyjmą od razu w innym wypadku się czeka. Ja byłam 2 razy i za każdym razem przyjęto mnie od razu.

Ja wyrywałam w ExcelDent na ul. Piotra Skargi na NFZ zabieg wykonuje specjalista chirurgii szczękowej ale nie pamiętam nazwiska ale bez żadnych problemów i komplikacji po tygodniu zdjęcie szwów i po problemie.

– Byłam prywatnie, w 30 sekund dłutowanie zrobione. Nie żałuję wydanej kasy, bo w przeciwieństwie od NFZ było szybko, sprawnie i bez bólu. Stomatologia Mazurek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *