Głośniki do komputera Genius SP-G06 – Opinia

Głośniki GeniusGłośniki do komputera Genius SP-G06. Są to głośniki przeznaczone głównie do komputera, choć można także je podłączać do innych sprzętów posiadających wejście na mini Jacka.

Działają w zakresie 50 Hz. Zestaw dwóch głośników połączonych z sobą kablem oraz wtyczka na metrowym kablu do kontaktu.

Głośniki mają pokrętło regulacji głośności oraz jeden przycisk włączający lub wyłączający ich pracę. Dioda kontrolna nad guzikiem wskazuje czy głośniki są obecnie włączone. Głośniki Genius Sp-G06 są średnimi głośnikami stacjonarnymi. Ich zaletą jest cena, która jest atrakcyjna. Głośniki w obudowie z tworzywa o kolorze szarym.

W głośnikach kabel zasilający wydaje się odrobinę za krótki – około 1 metr nie robi wrażenia, to znacznie wpływa na ograniczenie możliwości rozstawu w dowolnym miejscu biurka.

Po odkręceniu regulatora głosu na całą siłę głośniki wyczuwalnie charczą. Jednakże mimo że nie dają czystego krystalicznie dźwięku są bardzo trwałe i mogą posłużyć wiele lat.

Kabel między głośnikami wynosi podobnie jak zasilający około metra długości. Są to trwałe głośniki bardzo proste w obsłudze. Ich największą zaletą jest atrakcyjna cena. Opinia: Jako głośniki stosowane do komputera zdecydowanie można je polecić. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *