Hotel z AKCES MEDICAL Spa Dźwirzyno – Opinia

Hotel SPAHotel Ośrodek AKCES MEDICAL Spa w Dźwirzynie – Ulica. Piastowska 5 / 78-100 Dźwirzyno tel: 943585481 lub 609520709.

Hotel oddalony do morza o około 350 m a nie 150 jak piszą na stronie hotelu, leżący w centrum miejscowości przy samym kościele. Ośrodek dzieli się na dwa rodzaje, jeden o mniejszym standardzie tworzący domki letniskowe oraz część droższą stanowiącą jeden budynek hotelowy.

Głośne otoczenie spowodowane miejscem w centrum miejscowości. 2 x w tygodniu są organizowane  zabawy dla gości hotelowych.

Hotel posiada średni ale czysty basen oraz brodzik dla dzieci, sauna, jakuzzi dla gości hotelowych. Ośrodek ma lekarza hotelowego. Lekarz sam wybiera rodzaj zabiegów – często wybierając te tańsze z obszernej listy. Lekarz decyduje i nie daje drogich zbiegów, mimo wykupienia palnego pakietu SPA – to jest wielki minus ośrodka.

Dużo obcokrajowców przebywa hotelu – szczególnie narodowości niemieckiej. Cena jak na ten standard jest mocno zawyżona, takie same standardy są w znacznie niższych cenach za granicą. Obsługa o nastawieniu neutralnym. Przybory higieniczne hotel daje tylko na początku wizyty nie uzupełniając braków.

Plusy AKCES MEDICAL Spa to: Basen, blok podstaw spa dla klientów, 2 języczka obsługa, wyposażenie pokoi, czystość, dobre jedzenie.

Minusy AKCES MEDICAL Spa: Głośno, brak klimatyzacji w pokojach, mały wybór dań na obiad – do wyboru 2. Napoje tylko do kupienia między posiłkami. Bardzo drogi parking na samochód, nie jest dla gości hotelowych darmowy.

Daleko od morza bez widoku na morze, pobieżne badania lekarskie – wywiad zamiast badań co jest wielką ujmą tego miejsca. Osoby narodowości niemieckiej mamy wrażenie że są bardziej pożądane – lepiej traktowani przez personel. Hotel zrobił na nas mieszane wrażenie. Opinia:Osobiście go nie polecamy. Zapraszamy do kolejnych artykułów.

Jeden komentarz

  1. Brista pisze:

    Jako polak płacę tyle samo za pobyt, niestety dla mnie było odczuwalne gorsze traktowanie obcokrajowców. Przy Niemcach skaczą oni i obchodzą się z nimi jak z jajkiem a polak przybywa płaci i jest moim zdaniem im obojętny. Pobyt ogólnie uważam w tym hotelu za średnio udany i zarówno z pogody i tego odczuwalnego innego traktowania krajanów od zamożnych obcokrajowców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *