Ile powinna trwać dobra gra wstępna

Gra w parzeGra wstępna jest to wprowadzenie do dalszych czynności kontaktu fizycznego. Jest ona czymś co powinno się wykonywać ale nie zawsze jest konieczna, czasami nie ma na nią po prostu czasu.

Grą wstępną jak już napisaliśmy jest czasami zwykła gra słów, rozbieranka, ruchy, przytulanie czy całowanie się.

To jak długo powinna trwać gra wstępna zależy od nas samych, ale i od tego ile powinna ona trwać aby osiągnąć zamierzony cel. Wiadomo jest, że różne osoby rozgrzewają się z różną prędkością – a sama gra tego typu służy do przygotowania partnerów na jeszcze bliższy kontakt.

Ile czasu trwa gra wstępna – jest to bardzo ruchoma bariera. Ogólnie trzeba obserwować reakcję partnerki czy partnera co do przebiegu tej gry i czy jest się już nią znudzonym czy wręcz wciąga ona coraz bardziej. Między grą wstępną a przejściem do konkretniejszych czynność jest bardzo krucha bariera i często nawet nie widać momentu przejścia.

Grę wstępną prowadzimy aż do czasu osiągnięcia stanu pożądania lub rozgrzania. Trzeba zaznaczyć jednak, że nie wszyscy lubią prowadzić coś takiego. Często może się ona wydawać śmieszna lub kłopotliwa – jednakże w łóżku nie liczy się powaga lecz humor oraz improwizacja. Dlatego to jak będziemy przeprowadzali tę grę nie powinno sprawiać najmniejszego zakłopotania.

Średnio się przyjmuje że gra wstępna powinna trwać co najmniej z 10 minut w przypadku kobiet oraz minimum 5 dla facetów. Faceci zapalają się szybciej, więc nie wymagają aż tak długiego rozgrzewania – ale im dłużej to przecież przyjemniej. Co do kobiet to bywa różnie, to czy już czy jeszcze nie a może, że wykonujemy grę wstępną w zły sposób dowiemy się po reakcjach kobiety i oznakach jej zachowania.

Gra wstępna może być przeprowadzano za dnia jak i po ciemku – to tylko zależy od tego co będzie tą grą – pieszczoty a może mały pokaz, różna gra wstępna rozgrzewa w różnym tępię i o tym trzeba pamiętać. Na zakończenie najważniejsze jest to, aby obserwować reakcję tej drugiej osoby i reagować na to co zaobserwujemy. Zapraszamy kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *