Ile razy dziennie można się kochać

Kochanie na dzieńMożliwości względem ilości razy kochania się na dobę są bardzo różne. Różne osoby mają inne dyspozycje związane z kontaktami fizycznymi.

Ile razy na dzień można uprawiać stosunek fizyczny– tutaj na początku warto dodać, że ilość razy jest dowolna, kwestią jest tylko zdolność i gotowość. Uprawiając stosunek zazwyczaj mężczyźni muszą odczekać sporą ilość czasu, aby móc się ponownie zbliżyć do kobiety. Wynika to nie tyle z braku kondycji co z przyczyn chemicznych organizmu facetów.

Warto wspomnieć, że osoby młode są zdolne częściej się kochać niż osoby bardziej dojrzałe – ale nie jest to regułą. Można przyjąć że w wieku około 25 lat mężczyzna jest zdolny kochać się do 5 razy na dzień, z czego warto dodać, że dotyczy to osób sprawnych fizycznie i o sporym potencjale seksualnym. Im facet jest dojrzalszym tym zdolność do uprawiania miłości maleje.

W stosunkach fizycznych między kobietami z mężczyznami jest pewien rozłam względem potencjału seksualnego. U mężczyzn potencjał rośnie do około 26 roku życia a potem trzyma się na takim poziomie do 35, następnie zazwyczaj powoli maleje.

U kobiet zdolność do kochania się, czyli potencjał wzrasta do około 32 roku życia – potem podobnie jak u mężczyzn zazwyczaj powoli maleje.

Ilość stosunków jakie można odbyć w ciągu jednego dnia zależy więc od wieku kochanków, sprawności fizycznej i potencjału seksualnego. Można powiedzieć że w wieku około 25 lat istnieje możliwość kontaktów fizycznych 5 razy na dzień, w wieku 40 lat już tylko trzy razy dziennie.

Jeśli komuś zależy aby był bardziej sprawny seksualnie powinien o siebie zadbać i prowadzić aktywny i zdrowy tryb życia. Zapraszamy do pozostałych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.