Jajko Kinder niespodzianka od Ferrero – Opinia

Jajko kinderJajko o nazwie Kinder niespodzianka to popularny produkt o dość oryginalnym rozwiązaniu. Jest to połączenie czekolady wraz z kryjącą się wewnątrz jajka zabawką lub inną rzeczą mającą stanowić niespodziankę dla osoby która go rozpakuje.

Rozwiązanie to zapewniło temu produktowi ogromną popularność i i duże rzesze fanów.

Całość pomysłu powstała w 1972 roku we Włoszech i jest sprzedawane niemal na całym świecie. Kinder produkuje część jadalną natomiast niespodzianki są produkowane przez różne firmy zewnętrzne.

Smakowo produkt wypada całkiem nieźle, ale faktycznie jest w nim samej czekolady bardzo mała ilość. Zabawki jako niespodzianki bywają bardzo zróżnicowane i posiadają całe własne kolekcje.

Warto odnieść się do ceny – wychodzi ten produkt bardzo drogo. Jajko niespodzianka jest produktem na tyle znanym i o ugruntowanej pozycji na rynku, przez co może mieć tak wysoką cenę, a nabywcy i tak się na niego znajdą.

Skład jajka Kinder niespodzianka: Czekolada mleczna 47 %, cukier, mleko pełne w proszku, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, emulgator czyli lecytyna sojowa, wanilia, mleko odtłuszczone w proszku, cukier, tłuszcze roślinne, masło odwodnione, emulgator jako lecytyna sojowa, wanilia. Sucha masa mleczna 32%.

Wartość odżywcza w 100 gramach: tłuszcze 33,75 g, energia 554 kcal, białko 8,8 g, węglowodany 53,3 g. Jak widać Jajko niespodzianka jest mocno kaloryczna. Niestety nie wiadomy jest poziom cukrów. Naszym zdaniem jest to ciekawy produkt ale bardzo drogi. Warto go wypróbować aby wyrobić o nim własną opinię. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Jak przydatny jest artykuł?

Średnia ocen 0 / 5. Ilość ocen: 0

Ten temat jeszcze nie ma oceny.

Dziękujemy, że uznałeś artykuł za przydatny.

Zobacz nasze media społecznościowe!

Przykro nam, że artykuł nie był dla Ciebie przydatny!

Postaramy się go poprawić w ciągu 7 dni.

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten artykuł?

Jeden komentarz

  1. Orich Daniel pisze:

    Kiedyś te zabawki mały jakąś tam jakość. Teraz wyciągając je to zwykły chłam od razu na śmietnik. Nie warto kupować czegoś takiego bo za z 10 gram czekolady płacimy jak za kilka tabliczek z jakimś gniotem czy śmieciem w środku. Szkoda na te rzeczy plastiku i gotówki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rodzaj subskrypcji: