Jak całować się z języczkiem

Całowanie językiemCałowanie za pomocą języka to określenie które jest dobre w dwóch różnych czynnościach. Pierwsze to całowanie językiem jako słowami czyli słodkie słowa, a drugie to dosłowne pocałunki z użyciem języka. W tym temacie o tym drugim sposobie, czyli pocałunkach z użyciem naszych języków.

Całowanie z języczkiem jest niesamowitym doznaniem zarówno dla kobiety jak i faceta. Są to pocałunki bardzo namiętne choć mało higieniczne. Takie pocałunki często oznaczają pokaz większego angażowania w związku a na pewno całkowitego zaufania kobiety do faceta. Pocałunki z użyciem języczka są bardzo popularną formą, aczkolwiek ich wykonywanie ma miejsce zazwyczaj przy dobrej znajomości partnerów i wzajemnym zaufaniu.

Jak całować się z języczkiem – sprawa jest bardzo prosta choć nie wystarczy tylko wystawić swojego języka. Takie pocałunki tak samo jak każde inne wymagają staranności oraz zaangażowania. Pocałunki te powinny być delikatne ale także namiętne oraz czułe. Istotną sprawą jest to że ten typ pocałunku ma zabarwienie ściśle erotyczne i takie wzbudza doznania.

Całowanie tego typu rozpoczynamy od zwykłego pocałunku. Nigdy nie należy od razu atakować swoim językiem ust kobiet. Szczególnie nie wolno wystawiać języka i dobijać się przez wargi kobiety do jej ust lub innych części ciała.

Pocałunki z języczkiem można podzielić na wzajemne i jednostronne. Wzajemne to takie gdzie całujemy się z kobietą a pojedyncze to że my całujemy coś na lub w kobiecie. W jednoosobowych chodzi oczywiście o miłość francuską na skład której wchodzi mineta lub całowanie przy użyciu języka jako podrażniacza.

Całowanie to zaczynamy jak napisane było wcześniej od zwykłych pocałunków, potem przechodzimy do spotkania się naszych języków w połowie drogi. Pamiętajmy aby nie przygryzać mocno języka partnerki czy partnera bo to boli. Można się nimi dotykać ale nie merdać, można brać je między zęby ale nie zagryzać. Chodzi o to aby nasze języki miały seksowny ruch a nie coś przypominające mielenie.

Wiele osób pisze pytania czy takie pocałunki są bezpieczne – odpowiedź brzmi tak, tak jak każde inne pocałunki nie ma ryzyka o ile dobrze się zna z osobą z jaką się całuje. Wiadomo że ten pocałunek powinien być dla wybranej osoby a nie przypadkowo spotkanej na dyskotece.

Technika całowania jest bardzo rozległa i każdy wyrabia swoją – to jak dobrze będziemy się całowali z języczkiem zależy więc tylko od naszego doświadczenia oraz pomysłowości.

Warto poczytać więcej o wszelkich rodzajach pocałunków Internecie, gdyż jest to temat zawsze na czasie, a im większa nasza wiedza tym lepiej potrafimy się całować. Zapraszamy do kolejnych tematów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *