Jak dobrze się całować

CałuskiPocałunki to sposób okazywania uczuć a także często gra erotyczna. Sposobów pocałunków jest bardzo wiele, tak samo technik. Dobre pocałunki to takie które pozostawiają po sobie dreszczyk emocji a same podczas ich wykonywania są mocnym afrodyzjakiem.

Jak dobrze całować – na wstępie trzeba zaznaczyć że całowanie kobiety oraz mężczyzny opiera się na podobnych zasadach. Pocałunki to kontakt fizyczny do którego trzeba czegoś więcej niż tylko dobrych chęci. Nie ma osób które natychmiast bez żadnej praktyki potrafią całować się dobrze. Choć często to wynika także z temperamentu.

Pocałunki można nazwać pierwszą bazą w kontaktach intymnych. Aby pocałunki były udane trzeba zadbać nie tylko o jakość całowania ale także o coś więcej. Ważne jest aby podczas całowania mieć zawsze świeży oddech.

Nie może być tak, że nasz oddech jest przesiąknięty dymem z papierosów, jakimiś zapachami z jedzenia lub po prostu nieświeży. Takie coś tylko odstraszy partnera do pocałunków i prędzej go obrzydzi niż zachęci.

Pocałunki muszą być miłym wspomnieniem a nie takim które można sobie wyobrazić jako duszenie się. Do dobrych pocałunków więc niezbędne jest zadbanie o przyjemny i świeży zapach z naszej jamy ustnej. Samo podejście do pocałunków powinno być okazją chwili, ale też nie wolno specjalnie czekać na jakieś nadprzyrodzone znaki. Całujemy wtedy gdy jest przyjemny nastrój.

Pocałunki powinny być zawsze delikatne i zmysłowe. Ich wykonanie było wielokrotnie opisywane w tym serwisie. Pamiętajmy żeby całować z uczuciem a nie poruszać ustami jak ryba wyciągnięta z wody. Nasze pocałunki powinny być celne i co ważniejsze nie suche. Chodzi o to że dobrze jak mamy lekko wilgotne usta.

W samym całowaniu nie tylko dużą rolę ogrywa sam pocałunek, także to co mu towarzyszy. Wcześniej napisałem o nastroju to teraz warto zrobić taki nastrój, przykładowo już dobrym krokiem jest czułe przytulenie dziewczyny. Kontakt wzrokowy także jest bardzo ważny.

Do pocałunków podchodźmy intuicyjnie a nie z zdenerwowaniem lub zbyt dużym pośpiechem. Zapraszamy do pozostałych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *