Jak dojechać do Barlinka ze Stargardu lub Szczecina

Jak można dojechać do Barlinka bo jak się okazuje tam także można zdawać egzaminy na prawo jazdy. W Szczecinie oraz Barlinku i Koszalinie można w województwie zachodniopomorskim.

Koszalin i szczecin to niestety duże miasta, jakie są bardzo chaotyczne i jest tam bardzo trudno zdać bo uwalają każdego z byle powodu bo to zawsze pieniądze im więcej ludzi zdaje.

Chciałbym spróbować w Barlinku ale jak tam dojechać?

– Nie odpisałeś skąd dojechać bo to też przecież ma duże znaczenie. Ze Szczecina dojedziesz tylko chyba Pan Busem – czyli autorkami prywatnymi jakie stacjonują na ulicy Dworcowej.

Jeśli chodzi o Stargard to chyba nie odjedziesz bezpośrednio – musisz pojechać z niego do Pyrzyc lub Szczecina i z nich jednać znowu Pan busem do Barlinka. to samo dotyczy Polic.

Jak znowu jesteś z Pyrzyc to jedzie ten sam autokar co wyrusza ze Szczecina przez Pyrzyce i dalej do Barlinka.

Cena biletu to było 16,5 zł w jedną stronę ze Szczecina do Barlinka. Obecnie pewnie znacznie więcej – dzięki inflacji Pisowskiej.

Potwierdzam, w Barlinku znacznie łatwiej i sensowniej zdać prawo jazdy i zdecydowanie do puki tak będzie lepiej tam jechać. W Szczecinie stoisz w korkach na kursach pół godziny na każdą godzinę jazdy, lepiej brać zawsze Barlinek.

Do puki będzie tam opłacało się jechać bardziej warto wybierać tamtą miejscowość mimo trudnego dojazdu.

W Szczecinie nie ma sensu zdawać prawa jazdy, już dużo lepiej do Koszalina nawet pojechać. W Szczecinie się zrobiło tak że uwalają kogokolwiek z byle powodu aby tylko zdawał kilka razy, niejasne drogi, źle oznakowane, ulubione miejsca egzaminatora gdzie zawsze może uwalić. Ogólnie szczecin warto omijać dużym łukiem jeśli chce się zdać prawo jazdy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *