Jak robić herbatę zdrowotną

Napar ziołowyHow to Make Healing Tea – czyli jak robić herbatę zdrowotną. Jest to typowa naturalna herbata jaka ma dać dużo zdrowia i witalności oraz co więcej odporności przed różnymi infekcjami i chorobami. Herbata tego typu jest bardzo prosta w przygotowaniu i daje rewelacyjne efekty zdrowotne oraz lecznicze.

Można ją pić dowolną ilość razy w ciągu dnia, bo nie ma w sobie żadnych elementów szkodliwych lub uzależniających. W smaku jest także bardzo dobra dzięki dobrej kompozycji składników – oczywiście te można modyfikować.

Aby wykonać leczniczą i zdrowotną herbatę należy zagotować standardowo wodę. Następnie włożyć do kubka dwa plasterki pomarańczy. Dodać kilka cienkich plasterków imbiru (świeżego – ma posmak cytryny a nie proszku), dodać trochę cynamonu i odrobinę pieprzu. Warto także dodać trochę kurkumy.

Można także wsadzić w plasterki pomarańcza (ważne aby plasterki a nie ćwiartki) kilka goździków. Także można to posłodzić odrobiną miodu ale nigdy cukru. Całość po zalaniu wrzątkiem nakryć na około 10 – 15 minut. I już mamy gotową herbatę zdrowotną do picia.

Jak widać wykonanie jest bajecznie proste a sam ten wywar ma bardzo mocne i skuteczne działanie na przeziębienia jak i ochronę przed nimi. Jest to bardzo dobre rozwiązanie szczególnie w okresach większej zachorowalności, gdzie łatwo być narażonym przez otoczenie na chorobę.

Warto pamiętać o tym wywarze szczególnie na śniadanie oraz przed snem. Koniecznie wypróbujcie bo to naprawdę działa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *