Jak się dobrze całować

PocałunekPocałunki to najlepsza forma okazywania uczuć. W samych pocałunkach, tak samo jak w każdej innej dziedzinie można zdobywać coraz większe doświadczenie. Wiedza o całowaniu jest bardzo przydatna dla każdej osoby, chcącej aby pocałunki jakie wykonuje były naprawdę dobre.

Jak dobrze całować – zacznijmy od tego że nie możemy traktować naszych pocałunków jako coś co ma być naszą wizytówką. Wiele kobiet myśli że pierwszy pocałunek z danym mężczyzną powie jej wiele o facecie. W pocałunkach faktycznie udzielają się nasze emocje oraz czeto i charakter osób całujących się.

Mimo to nie powinniśmy całując udawać czegoś innego niż wynika to z naszej własnej chęci. Kobiety czują zdecydowanie lepiej fałsz niż mężczyźni, nawet w pocałunkach.

Całowanie zaczyna się oczywiście typowo, czyli zazwyczaj następuje przytulanie. Przytulenie to pierwszy stopień do bliższego kontaktu, potem są pocałunki, gra wstępna i tak dalej. W całowaniu należy uważać na to, aby nie robić tego zbyt agresywnie i łapczywie. Powinno być to doznanie subtelne i delikatne a zarazem ciepłe i romantyczne.

Nie wykonujemy na samym początku układu do pocałunków, powinno się to stać okazją chwili i nastroju a nie wymuszoną reakcją. Warto popatrzeć w oczy, ale nie przelotnie lecz przeciągle, można też zrobić mały wybieg którym będzie odgarnięcie jej włosów z policzka.

Także można przybliżyć swoją twarz aby pouczyć ciepło własnych oddechów. Można także podtykać się nosami. Wszystko to jest przyjemne i pobudza w uczucie bliskości.

Całowanie a przynajmniej pierwszy pocałunek powinien być delikatnym całusem. Traktujmy go jako próbę czy też jako zachętę. Kolejny powinien być bardziej zdecydowany i przeciągły. Gdy czujemy że można, to warto spróbować pocałować głęboko – co to znaczy w innym artykule. Całowanie jest sztuką w której nie wolno się spieszyć – musi być to wynik naturalnych chęci obu osób.

Ćwicząc wykonywanie poszczególnych pocałunków można dojść do mistrzostwa. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *