Jak się oświadczyć

ZwiązekMiejsce oświadczenia się przed ślubem jest bardzo ważnym wyborem. Należy je wybrać starannie, tak aby ta chwila był wyjątkowa. Powinien być to zazwyczaj wybór miejsca świadomy.

Czasami jednak może  być to przypadkiem, jakaś bardzo pasująca chwila na taką okazję.

Gdzie się oświadczyć – oświadczyny to bardzo wielkie wydarzenie. Wywołuje one duże wzruszenie szczególnie u kobiet i one pamiętają je bardzo długo wraz z jego  okolicznościami. Oświadczyny składa się z przemyśleniem w dobrym momencie, powinny być miłym zaskoczeniem dla ukochanej.

Pamiętajmy, że oświadcza się mężczyzna kobiecie z reguły a tym bardziej tradycji. Oświadczyny pociągają za sobą często odpowiednie gesty, więc miejsce powinno być odpowiednie do takich wzruszeń.

Oświadczyć się można w miejscu publicznym, tam gdzie jest sporo ludzi. O ile miejsce jest ciekawe i ładne a nastrój bardzo przyjemny można się oświadczyć w takich okolicznościach. Ma to swoje dobre i złe strony. Dobre strony oświadczyn publicznych to na pewno samo to, że kobieta na to patrzy na zasadzie że facet chce ogłosić wszystkim to iż chcę poślubić akurat ją.

Także pozytywnie zaskoczenie mogące być utwierdzone słowami  ‘ty wariacie” ale wszystko w dobrym sensie. Złe strony oświadczyn publicznych to strach przed odmową lub mocne zwrócenie na siebie uwagi otaczających osób.

Oświadczenie w miejscu prywatnym. Jest to dobra forma do nadania sytuacji intymności. Są to mniej huczne oświadczyny ale często bardziej namiętne oraz zmysłowe. Przy zaręczynach można swobodnie wyrazić emocje takie jak pocałunki i rzucenie się na szyję a nawet łzy.

Jest to dobre dla osób ceniących swoją prywatność i chcących aby ta chwila była tylko ich własną chwilą szczęścia. Zapraszamy do pozostałych artykułów.

Jeden komentarz

  1. Aniela pisze:

    To nie jest trudne, myślę, że każde staranie kobieta doceni, bo cieszy ją sam fakt, że mężczyzna myśli o niej poważnie. Mnie mąż zabrał w tamtym roku na Mazury, krótka wycieczka, 3 dni, takie mini wakacje bo nigdzie nie byliśmy, w życiu bym się nie spodziewała, że zaplanował nam tam weekend w hotelowym SPA i uroczystą kolację na której się oświadczył, element zaskoczenia był duży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *