Jak ubrać i ozdobić samochód do ślubu

Samochód ślubSamochody które będą podwoziły parę młodą do ślubu powinny być odpowiednio ozdobione. Ubranie tego auta jest proste ale warto o tym napisać artykuł, aby doradzić przyszłym dekoratorom.

Ubranie samochodu do ślubu służy nie tylko do dekoracji, ale także dodatkowo by wyróżnić samochód w którym podąża para młoda.

Jak ozdobić samochód do ślubu – zacznijmy od tego że samochód ozdabia się w ten sposób aby się on wyróżniał spośród innych samochodów gości weselnych. Samochód można ubierać na bardzo wiele sposobów.

Zazwyczaj stosuje się zdobienia w takich miejscach jak maska samochodu – tutaj wybiera się kwiaty, wieńce lub motywy symbolizujące obrączki, serca lub parę młodą. Na bokach samochodu zazwyczaj stosuje się tasiemki przywiązane do klamek auta. Wiesza czasami się baloniki lub motywy kwiatowe.

Ubranie samochodu nie powinno być zbyt obfite, powinno być to eleganckie wykonanie. Trudno jest określić ile powinno być zdobień – powinno być ich w sam raz, aby samochód nie wyglądał łyso ale też aby z niego nie zrobić choinki. Przednia maska samochodu jest w tym bardzo istotna, aby miała ładne zdobienie. Baloniki coraz bardziej wychodzą z mody na rzecz kolorowych tasiemek.

Do strojenia samochodu do ślubu bardzo istotną rolę odgrywają elementy zdobienia jak i sam kolor karoserii samochodu. Jest to istotne dlatego że na bazie kolorów tworzy się kontrast i dobiera odpowiednie ozdoby.

Ważne jest to aby samochód wiozący parę ślubną był zawsze czysty i dobrze jak jest nawoskowany tworząc efekt błyszczenia. Warto wspomnieć że można także wybierać poza samochodami także inne środki transportu, chociaż by bryczki a nawet rowery. Warto czasami być oryginalnym.

Może mieć on także wstęgi przepasane w zadłuż i w szerz karoserii samochodu. Zazwyczaj stosuje się dobieranie kolorów jasnych i kremowych do ciemnej karoserii samochodu. Do białych i jasnych aut stosuje się motywy żywych kolorów, czerwieni, błękitu a także różu.

Samochód stroi się na własny ślub zazwyczaj tylko raz dlatego warto do tego odrobinę się przyłożyć, aby ten dzień był idealny. Zapraszamy do pozostałych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *